Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku OneDrive nově umí streamovat hudební sbírku přes Xbox Music od Jiří Macich ml. - Těch 100 GB je bonus k Xbox Music...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 24. 3. 2015 19:39

  Jiří Macich ml.

  Těch 100 GB je bonus k Xbox Music Pass, ale streamovat lze i více. Záleží čistě na kapacitě úložiště, která pro předplatitele Office 365 (všechny, nejen firemní) brzy bude neomezená. Kladu si tudíž stejnou otázku jako Vy :-)

  Na druhou stranu: sice oba vycházíme z roky zažitých praktik, ale nelze paušálně říci, že veškerá hudba bude warez. Klidně může jít o hudbu koupenou přes iTunes Store (AAC) nebo Google Play Music (MP3).

  Streaming tzv. vlastní hudby je v principu správný, protože zákazníka nesvazuje s tou službou, kde hudbu koupil. Jako zákazník pevně doufám, že nahrávací průmysl ustoupí stejně jako slevil z požadavku na internetu prodávat hudbu výhradně s DRM. Ale určitě ještě o to bude dlouhá přetahovaná.

 • 24. 3. 2015 7:26

  VfB (neregistrovaný) 188.122.212.---

  Jak dlouho dovolí nahrávací společnosti MS aby nabízel svým „zákazníkům“ streamovábí 100 GB warez hudby? Obávám se, že pokud již není počet upirátěných skladeb omezen již nyní někde na předposlední stránce licenční smlouvy, tak tam během krátké doby přibude. Minimálně, až se používání OneDrive více rozšíří díky W10.