Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Zdeněk Vaníček (Teck): Učíme angličtinu online a „bez učení“. Stačí 3000 slov od anonym - Ako naozaj povie lektor/ucitel ze sa to da...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 27. 2. 2015 8:35

  bez přezdívky

  Ako naozaj povie lektor/ucitel ze sa to da naucit bez ucenia?
  A ako ? Uz len za take vyjadrenie resp. ak si niekto mysli ze ked to takto slo mne tak automaticky pojde kazdemu by som od neho nic nekupil.

  A tych 200t Unique User to ako co tym chcel povedat?
  Mame brutalne malu konverziu teda to by nebolo dobre cislo do clanku tak povieme ze k nam za mesiac pride 200t UIP a ? To je udaj uplne o nicom a skorej ilustruje to ze bud ani nevie ako spocitat uzivatelov alebo to velmi dobre vie a vedome "zavadza" aby to bolo lepsie pre oko.

 • 8. 3. 2015 12:09

  bez přezdívky

  Naše filozofie vychází z toho, že svůj rodný jazyk jsme se naučili bez toho, že bychom se ho cíleně učili. Do šesti let jsme se naučili mluvit a pak si pomocí další verbální komunikace či čtení rozšiřovali slovní zásobu a to děláme dodnes. I dnes se stále svůj rodný jazyk učíme. Stále se objevují nová slova. Naučili jsme se například slova jako Facebook nebo Google, která v naší slovní zásobě před pár lety neexistovala a nyní je používáme zcela běžně. Věřím, že většina z nás se tato slova neučila cíleně, ale používáním se postupně dostala do aktivní slovní zásoby.
  Existuje proces učení nových slov pouhým používáním daného jazyka. A stejně jako se učíte nová slova ve svém rodném jazyce, stejně tak se můžete naučit i nová slova v angličtině. V našich programech studentům ukazujeme jak na to.
  Informace o 200 000 unikátních uživatelích měsíčně je čistě odpovědí na otázku. Cílem není ukázat ohromující čísla. Jde spíše o fakt, že i při poměrně vysoké návštěvnosti máme stále velké rezervy v konverzi. A to je pravda. Samozřejmě uvítáme pomoc od kohokoli, kdo by nám ji pomohl zvýšit.