Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Změny v mobilní přenositelnosti: ze zkrácení je u Vodafone naopak prodloužení od Lol Phirae - Lahůdkou VF taky je jejich plechová huba na...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 9. 9. 2013 13:24

  Lol Phirae (neregistrovaný) 2001:470:6f:----:----:----:----:----

  Lahůdkou VF taky je jejich plechová huba na zákaznické lince, která neumožnuje dovolat se kamkoliv bez zadání tel. čísla ze sítě Vodafonu. Po přenosu to vaše číslo samozřejmě nevezme. Výtečné uvažování. Takže zadáte číslo nějakého známéno nešťastníka, co je ještě u VF, načež se systém dožaduje hesla. Nicméně po několika minutách strávených ignorováním žádostí o zadání hesla aspoň zatím ráčí přepojit na operátora. Tomu pak dalších několik minut vysvětlujete, že se opravdu hovor netýká zadaného čísla. No a po několika dnech plechová huba zavolá zpět dotyčnému nešťastníkovi, jehož číslo jste použili, a zaspamuje ho s dotazníkem ohledně spokojenosti se zákaznickou linkou.

  :-))))

 • 10. 9. 2013 11:48

  BobTheBuilder (neregistrovaný) 2001:67c:1220:----:----:----:----:----

  Tohle jsem řešil voláním na číslo pro nové zákazníky - tam pochopitelně číslo a heslo do samoobsluhy nevyžadují, operátorka situaci pochopila a přepojila mě tam, kam jsem potřeboval.