Hlavní navigace

TeleSystem

Hledáte set-top box pro české DVB-T2? Prostudujte si to nejlepší z našich loňských testů

Máme pro vás ty NEJ přijímače roku 2017, včetně jejich fotogalerií, pro a proti a závěrečného hodnocení. Vše v ceně od 790 Kč do 5200 Kč, s HbbTV nebo i bez něj.

Doba čtení: 14 minut

Hledáte set-top box pro české DVB-T2? Máme jich pro vás více než čtyřicet…

UVNITŘ TABULKA – Od poslední aktualizace našeho pravidelného přehledu uplynuly tři měsíce. Pojďme se podívat, co se během té doby v ceně do pěti tisíc korun změnilo.

Doba čtení: 16 minut

TeleSystem TS6820 T2 HEVC twin: dvojí nahrávání plus sledování jiného pořadu

Set-top box pro DVB-T/T2 nabízí bezproblémovou obsluhu a nahrávání dvou pořadů současně s možností sestřihnout záznam v počítači.

Doba čtení: 9 minut

TeleSystem TS6820 T2 HEVC twin: zdvojené tunery i poslech internetových rádií

Trh se set-top boxy pro DVB-T2 nabírá obrátky. Máme tu první přijímač s možností jeden pořad nahrávat a druhý sledovat, a to jak na DVB-T, tak na DVB-T2.

Doba čtení: 1 minuta

TeleSystem TS6800 T2 HEVC: jeden z prvních opravdu fungujících přijímačů pro DVB-T2 HEVC

Už je to tady, začíná souboj výrobců, který z nich dříve přijde s dobře vybaveným přijímačem za rozumnou cenu a který bude dobře konkurovat na trhu.

Doba čtení: 8 minut

TeleSystem Zapper TS 6.1 DT: levný, ale schopný

Ve Francii probíhá přechod na digitální vysílání možná rychleji než v Německu, set-top-box ze země galského kohouta je ale na českém trhu na rozdíl od germánské konkurence zatím jediný. TeleSystem Zapper je levným přijímačem se dvěma SCARTy a digitálním výstupem zvuku. Ač cizinec, už se stihl naučit tuzemským způsobům.

24. 7. 2006 0:00
Doba čtení: 4 minuty