Hlavní navigace

5 důvodů, proč si vytvořit webové stránky na české doméně s inPage.cz

V současnosti existuje několik možností, jak si vytvořit webové stránky. Můžete si nechat vyvinout řešení přímo na míru vašemu projektu, což je často spojeno s vyššími náklady.
19. 9. 2016

Sdílet

Nebo lze zvolit některá z Open Source řešení, kde si však uživatelé často stěžují na nekompatibilitu modulů, od narušení bezpečnosti až po hacknutí nebo nefunkčnost webu, jeho pomalost načítaní způsobenou komplikovaností. To vše vede ke zvýšené údržbě a neustálým opravám a předělávaní, a tím se web prodražuje i o desetitisíce měsíčně.

Proto je vhodnou cestou k vytvoření webových stránek volba vhodného pronájmu již hotové aplikace.

Hledáte-li jednoduchý redakční systém pro snadnou tvorbu a správu moderní webové prezentace, vyzkoušejte inPage.cz. Máme pro vás několik dobrých důvodů. Podívejte se.

Web nebo e-shop včetně registrace CZ domény snadno a rychle

S pomocí inPage.cz si vytvoříte webové stránky snadno a rychle i společně s registrací domény. Stačí si nejprve zvolit jeden z programů, který bude vyhovovat vašim požadavkům, a zaregistrovat si CZ doménu přímo na stránkách inPage. V českém prostředí má národní doménová koncovka .cz nezaměnitelný význam a je velmi oblíbená, proto je důležité najít unikátní CZ doménu, která je volná. Její registraci pak provedete během chvilky a navíc ji získáte k programům STANDARD nebo PREMIUM i v ceně.

Po úspěšné registraci české domény můžete rovnou začít tvořit webové stránky. Čeká vás nová administrace s přehledným rozhraním a ovládáním. Během chvilky si připravíte základ webu i jeho vzhledu, jelikož máte k dispozici 15 druhů moderních šablon a přes sto grafických motivů. Co vše inPage umí, se přesvědčíte v naší demoverzi. Projděte si všechny funkce moderní služby pro tvorbu stránek na 14 dní zdarma.

Dostanete důvěryhodný SSL certifikát Basic DV

Přes 10 000 webů, které běží na inPage.cz, už má svůj SSL certifikát Basic DV. Zvolte pro vytvoření své prezentace inPage a dostanete SSL certifikát jako bonus. Dnešní internet přechází na šifrovanou komunikaci. Díky certifikátu Basic DV, který vám umožní používat šifrovaný HTTPS protokol, uděláte výrazný krok k zabezpečení svých služeb na české doméně i vy.

Vaše stránky poběží na protokolu HTTP/2

Protokol HTTP/2, na kterém v budoucnu poběží většina webových stránek, je vylepšená verze zastaralého HTTP 1.1 protokolu. Je nejen rychlejší, ale podporuje i šifrovanou komunikaci. InPage se drží moderních trendů. Objevte s ní všechny výhody nových technologií, které využívá.

Získáte CZ doménu v ceně programu

Pokud si vyberete program inPage STANDARD nebo PREMIUM, získáte v ceně pronájmu i CZ doménu. V českém prostředí je CZ doména jasnou volbou a patří k velmi žádaným doménám. 

Využijte příležitosti a vytvořte si moderní webové stránky snadno, rychle a s CZ doménou v ceně programu.

Právě teď jsme snížili cenu programů o 50 %

S výhodami ještě nekončíme. Aby pro vás tvorba webových stránek na české doméně byla ještě příjemnější, přichystali jsme pro vás podzimní akci s výraznou slevou. Do 30. 11. 2016 si objednáte program inPage STANDARD nebo PREMIUM za poloviční cenu a to včetně CZ domény. Neváhejte a využijte akce včas.

Nepropásněte příležitost vytvořit si moderní webové stránky až s 50% slevou a CZ doménou v ceně.

Vyzkoušejte si inPage.cz ještě dnes