Hlavní navigace

Active 24 jako první zahájila závaznou registraci .EU domén!

Největší poskytovatel webhostingu a doménových registrací v České republice, společnost ACTIVE 24, dne 14.11.2005 v 16.00 jako první zahájila příjem závazných žádostí o registraci .EU domén od českých zákazníků a opětovně tímto potvrdila roli market leadera.
15. 11. 2005

Sdílet

V nejbližších dnech také umožní stejnou službu zákazníkům na německém, rakouském, polském a slovenském trhu, které jsou z české centrály společnosti ACTIVE 24 obsluhováni.

„Jsme hrdi na fakt, že jako první můžeme veřejně oznámit příjem závazných žádostí o registraci .EU domén. Dnes, po dlouhém čekání a nezávazných žádostech nadešel den ‚D‘, kdy všichni zájemci mohou závazně objednat .EU doménu na našem doménovém portálu http://eu.dome­ny.cz, ať již pro fázi sunrise nebo pro období volných registrací“, říká Libor Kopecký, obchodní ředitel Active 24, a dodává: „Tisíce současných držitelů nezávazných žádostí o .EU doménu u společnosti Active 24 jsou v těchto chvílích oslovování e-mailem s podrobnými informacemi o krocích nutných k závazné registraci.“

„Díky vícenásobným přístupům do centrální databáze EURid má Active 24 registrační kapacitu přibližně 100.000 registrací za hodinu. Z toho vyplývá, že všechny žádosti o registrace .EU domén jsme schopni vyřídit v průběhu velice krátkého času,“ doplňuje Ing. Karel Umlauf, výkonný ředitel Active 24 s dodatkem: „čím dříve si u nás podáte svoji žádost, tím dříve – v řádu minut po otevření volných registrací – bude vaše doména registrována.“

Společnost Active 24 přijímá žádosti o registraci .EU domén, stejně jako registraci CZ a více jak 35 ostatních populárních internetových domén, na doménovém portálu domeny.cz. Součástí komplexní dodávky služeb ze strany Active 24 je také výhodná nabídka webhostingu, aktuálně s vánočními dárky pro každého zákazníka na adrese http://servery­.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).