Hlavní navigace

Bomba.cz – nejlepší videa na internetu

Společnost Internet Info představuje nový videoportál Bomba.cz. Novinka založená na principech komunitního serveru nabízí svým uživatelům výběr toho nejlepšího, co kdy vzniklo v oblasti krátkého videa na internetu. Zároveň můžete s Bombou soutěžit o lístky na Markétu Irglovou a Glena Hansarda.
3. 7. 2008

Sdílet

Videoportál Bomba.cz je nový projekt společnosti Internet Info zaměřený na jeden z největších fenoménů dnešního internetu – tedy na videoobsah. Ten je v tomto případě přizpůsoben zájmům a preferencím českých uživatelů. Služba je založena na principu sdružování videí z nejznámějších videoserverů celého světa. Videa jsou externě přehrávána (neboli streamována) v okně přehrávače. To umožňuje jednoduchou obsluhu i lokalizaci obsahu speciálně pro české prostředí.BBB

Bomba.cz je postavena na silném komunitním principu. Uživatelé prostřednictvím serveru mohou sdílet a hodnotit oblíbená videa, navazovat navzájem kontakty, posílat si vzkazy interní poštou a samozřejmě také diskutovat nebo chatovat.

Co je Bomba.cz?

  • výběr toho nejlepšího, co kdy vzniklo v oblasti krátkého zábavního videa
  • propracovaná databáze hudebních klipů, textů písní a jejich interpretů
  • komunitní podpora: diskusní fóra, chat, uživatelské profily, interní pošta
  • tzv. epicentrum, neboli automatizované sledování aktivit okruhu přátel
  • odborný pohled na problematiku videa na internetu na Bombablogu
BB
   


Soutěž

Ke spuštění serveru je připravena soutěž ve znamení oscarové písně Falling Slowly. Každý, kdo přidá do databáze serveru Bomba.cz jakýkoli hudební videoklip, bude zařazen do slosování o vstupenky na koncert Markéty Irglové a Glena Hansarda. Ten se uskuteční v sobotu 2. srpna 2008 v rámci Mezinárodního hudebního festivalu v Českém Krumlově.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).