Hlavní navigace

BOOTCAMP - Okamžiky, které rozhodují

BOOTCAMP je tradiční otevřenou akcí pro podnikatele, manažery a vedoucí pracovníky firem. Jedná se o interaktivní vzdělávací akci zaměřenou na rozvoj pracovníků menších a středních firem. Cílem je jednak rozvoj manažerských dovedností, a také získání nových zkušeností a v neposlední řadě i významných kontaktů na vedoucí osoby společností napříč obory.
9. 8. 2011

Sdílet

Struktura programu letního, v pořadí již patnáctého, BOOTCAMPu je tentokrát jiná. Ubralo se teorie a přidalo se více praxe s cílem více poznat sami sebe.

V rolích koučů a lektorů se pravidelně představují přední osobnosti z podnikatelského života v České republice. Před zahájením půldenní týmové hry (Česká cesta), v níž bude rozhodovat fyzická zdatnost, emoce a logické uvažování, vystoupí Ing. Dana Drábová, CSc. (předsedkyně Úřadu pro jadernou bezpečnost). Pohovoří o třech zásadních jaderných haváriích a okamžicích, které o nich rozhodly a jaké ponaučení si vzít do každodenního života z těchto dramatických událostí.

Druhý den bude na programu kromě vyhodnocení páteční hry Sedm statečných, Matrix a Král Artuš. 

Dále se představí PhDr. Jiřina Šiklová, CSc. s příspěvkem „Vývoj české společnosti a okamžiky, které o něm rozhodly“ a bude mluvit o aspektech veřejného, politického a hospodářského života v České Republice, jejich původu, důvodech jejich přetrvávání a možnostech jejich změny.

Účastníci by si rozhodně neměli nechat ujít prezentaci Ing. Romana Pospíšila, CSc. (ředitel CMI Technologies), který je od roku 1999 upoután na invalidní vozík. S touto skutečností se popral výtečně – dnes je ředitelem téměř rodinné vývojářské firmy CMI Technologies zaměřené na tvorbu softwaru a mobilní aplikace.

Letošní letní BOOTCAMP má podtitul „Okamžiky, které rozhodují…“. V několika málo pečlivě vybraných přednáškách se představí takové zkušenosti, zážitky a obory, s nimiž se během svého běžného pracovního režimu těžko setkáte. Můžete hovořit s výjimečnými lidmi a v neposlední řadě rozvinout své fyzické, intelektuální a emociální dovednosti. Více o programu a registracích se dozvíte na stránkách sdružení TUESDAY Business Network, které akci pořádá.

BOOTCAMP – Okamžiky, které rozhodují
26. – 27. srpna 2011
Darovanský dvůr (Darová 3, Břasy)

Program

1.DEN
Zahájení
Petr Maňas (Klanečná), Petr Koubský (TUESDAY Business Network)
Dana Drábová (Předsedkyně Úřadu pro jadernou bezpečnost)
Odpolední hra (Česká cesta – Outward Bound)
Volný program
Večeře
Večerní beseda
Volná zábava

2. DEN
Sedm statečných…
Vyhodnocení pátečních aktivit
Petr Maňas, Petr Koubský a tým České cesty
Matrix…
PhDr. Jiřina Šiklová, CSc. (Socioložka a publicistka)
Král Artuš…
Roman Pospíšil (Ředitel společnosti CMI Technologies)
Diskuze se závěrečným vyhodnocením
Moderátoři a všichni přítomní přednášející