Hlavní navigace

Budoucnost placení. Mají nové technologie šanci vytlačit hotovost?

Komerční sdělení
Chcete platit online bez platební karty i účtu v bance? Není problém. Co dál nás nejen v online placení čeká?

Sdílet

Digitální technologie čím dál více zasahují i do našich soukromých životů a co víc, s mobilem v ruce jsme dobrovolně neustále online. Můžeme okamžitě reagovat, okamžitě provést platbu nebo okamžitě uzavřít smlouvu. Na digitální svět musejí reagovat i finanční společnosti. Vznikají nové fintech startupy, které sázejí výhradně na mobilní technologie a web je pro ně jen doplňkem. I velké banky se mění. Už není potřeba soutěžit v technologických novinkách, ale je potřeba udržet klienta.

S aktuálními trendy placení v digitálním světě se můžete seznámit na odborné konferenci Digitální peníze, kterou organizuje server Měšec.cz. Konference se koná ve čtvrtek 27. dubna na pražské Pankráci.

Co se bude na konferenci probírat?

  • Jak je možné se při platbách na internetu obejít bez účtů a bank? To ukáže Lukáš Hurych z Twisto Payments.
  • Co v praxi přináší „zapamatovaná karta“? Michal Bilka ze Slevomatu bude prezentovat konkrétní data.
  • ČR je v bezkontaktních platbách na špici. Vytlačí u nás platební technologie hotovost? Tak o tom bude mluvit Marcel Gajdoš z Visa Europe.
  • Miroslav Lukeš z Mastercard Europe předpovídá konec všem slevovým kupónům, kartičkám a voucherům. Protože budoucnost slev se obejde i bez nich. Vše bude digitální.
  • Martin Vurm z PwC Česká republika seznámí účastníky konference s technologickými inovacemi na trhu s finančními službami. Navíc uvede i příklady úspěšných evropských FinTech.
  •  Jan Kolouch z Policejní akademie České republiky v Praze na příkladech ukáže nejčastější finanční podvody na internetu i způsoby, jak se jim bránit.
  • Jak funguje jeden z nejúspěšnějších věrnostních programů – Tesco Clubcard –prozradí Lucie Šoulejová z TESCO.
  • Jak efektivně sledovat či nesledovat své výdaje a příjmy, abychom měli bohatý a bezstarostný život? Na to odpoví Tomáš Zdražil z BudgetBakers.

Na webových stránkách konference si můžete prohlédnout kompletní program.

Celou konferencí provede Dalibor Z. Chvátal, šéfredaktor serveru Měšec.cz.

Více informací o konferenci a registrační formulář najdete na webových stránkách konference Digitální peníze.

Partnery konference jsou MasterCard Europe, PwC Česká republika a Visa Europe. Mediálními partnery jsou Bankovnictví a CardMag. Akce se koná za podpory České bankovní asociace a Sdružení pro bankovní karty. Pořadatelem akce je server Měšec.cz. Produkčně akci zajišťuje vydavatelství Internet Info.