Hlavní navigace

Budoucnost účetnictví? Celé ho schováte do jednoho portálu

Přesun do digitálních vod je trendem všude, i v účetnictví. Protože má smysl vyměnit papíry za jedničky a nuly a využít rychlou online službu. Přesně tu vám nabízí portál Sečteno.
18. 7. 2016

Sdílet

Kromě toho, že portál pomáhá ušetřit spoustu stromů, starání se i nervů s doručováním pošty, umí spoustu dalších věcí: Pohlídá termíny, udělá faktury a zvládne analyzovat váš byznys. To všechno je možné díky tomu, že data nejen pasivně přijímá, ale pracuje s nimi dál. Je vlastně takovým kompasem, který vám ukáže, kam váš byznys míří.

Jinými slovy, účetní portál od Sečteno vám mnohonásobně zjednoduší management vašich firemních financí. To by nebylo možné bez mezikroků, se kterými se dosud každodenně trápili účetní. My jsme je vzali, zautomatizovali a z rutinních administrativních záležitostí jsme udělali vaše pomocníky. Vy jen nakrmíte portál vašimi daty a oni vám o vašem podnikání řeknou spoustu informací, které jinde nezískáte.

Jaký výstup získáte? Třeba měsíční report, který vám prozradí, jaké jsou vaše náklady a výnosy, jak se vyvíjí cashflow, kde byste mohli ušetřit a do čeho se naopak vyplatí investovat. A tohle vám běžní účetní většinou neřeknou. Portál od Sečteno navíc jednoduše napojíte na svůj CRM software (SalesForce, SalesMango, SugarCRM a další). Na jednom místě tak budete mít data o tom, jak funguje vaše vlastní firma, i údaje o vašich zákaznících.

To vše je možné díky automatizaci. Zapracování dokladů, hlídání termínů, vystavování faktur – to vše v portálu probíhá automaticky. Na straně účetních tak tak odpadá doba, kdy data pouze ručně zpracovávali, protože to jinak prostě nebylo možné.  Místo toho se teď – s daty pohodlně a za chvilku uloženými v systému – mohou věnovat analytice vašich finančních toků. Ta má totiž pro váš byznys mnohem větší vypovídací hodnotu než hodiny trávené mechanickým přepisováním informací.

Celý systém jsme připravili díky mnohaletým zkušenostem z účetního prostředí i bankovního sektoru. Tyto znalosti nám ho pomohly navrhnout tak, aby byla uživatelsky příjemná a přehledná pro podnikatele i pro banky. Systém totiž dokáže propojit účetnictví s vaší bankou. Tím získáte perfektní přehled o všem, co se na vašem účtu děje nebo jak klienti platí.

Připojte se k těm, kteří si s účetnictvím nelámou hlavu, a řešte ho s pomocí Sečteno. Díky využití nejnovějších technologií vše vyřídíte pohodlně online. Bez čekání, bez papírů, bez komplikací a zbytečností. Veškerá data a reporting budete mít vždy ihned k dispozici.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).