Hlavní navigace

Buďte krok před konkurencí, staňte se mistry UX

Inovujte, měřte své kroky a přizpůsobujte se. Aktuální trendy, reálné zkušenosti i případové studie. To vše na vás čeká 31. května na konferenci UX a digitální inovace 2016.
10. 5. 2016

Sdílet

Ukažte svým zákazníkům správnou cestu, odstraňte překážky, o které by mohli zakopnout, a pomozte jim se správně rozhodnout. UX design se bezpochyby stává nedílnou součástí služeb a byznysu obecně. Na prvním místě je dnes zákazník a jeho uživatelská zkušenost. Prozkoumejte nejnovější světové trendy a přijďte načerpat inspiraci na 4. ročník konference UX a digitální inovace.

Čekají vás přednášky českých i zahraničních specialistů na UX a digitální svět. Poradí vám, jak UX uchopit a naplno využít – nejen na webu, ale i v aplikacích, e-mailingu nebo v samotném brandu. Dozvíte se, jak své kroky měřit a testovat, co vás ve světě digitálních inovací čeká i jak udržet tempo.

Na konferenci vystoupí osobnosti jako:

Dobré UX dokáže značku podpořit. Stejně tak jako ji to špatné může ohrozit. O vztahu mezi UX a značkou bude přednáška Roberta Schumachera z GfK.

Svět je plný aplikací. O potřebě změnit uvažování v byznyse od tvorby digitálních samoobsluh k poutavému Real-time dialogu se zákazníky promluví Janne M. Lohvansuu z User Intelligence.

Jak přivést na svět inovaci v co nejkratším čase a s co nejmenším rizikem? O nejnovější trendy ze zahraničí a vlastní zkušenosti se s vámi podělí Jakub Franc a Jiří Mžourek z Good Data.

Michel Rousseau z MICROSOFT se zamyslí nad tím, co je a co není dobrý design, a jaké problémy mohou vyvstat během procesu jeho tvorby. A kdo vlastně jsou ti podivní lidé, kteří se nazývají UX experty?

Václav Petr z Uber Česká republika se s vámi podívá na příklady API integrací, které denně zpříjemňují, baví a hlavně zjednodušují život miliónům uživatelům po celém světě.

Konference se uskuteční už 31. května, tak se podívejte na kompletní program, nejdete v něm spoustu dalších zajímavých přednášek.

Generálním partnerem konference je společnost Trask solutions a partnerem VIVmail. Odborným garantem akce je digitální agentura Dobrý web a uskuteční se za podpory Asociace UX. Mediálními partnery jsou servery Lupa.cz, Živě.cz a časopis Digital Economy World. Produktovými partnery jsou ChargeBox, Jane Bond a Liftago. Konferenci organizuje TUESDAY Business Network a produkčně zajišťuje společnost Internet Info.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).