Hlavní navigace

ByznysWeb přesouvá všechny klienty na bezplatné šifrované SSL

Dali jste si záležet na tvorbě vlastního e-shopu nebo webových stránek? Nezapomněli jste na SSL certifikát? Pokud ano, riskujete, že ve vteřině může dojít k zneužití Vašich dat i dat Vašich zákazníků.
15. 8. 2016

Sdílet

ByznysWeb proto poskytuje SSL zdarma ke všem e-shopům a webovým stránkám s vlastní doménou druhé úrovně, ale i bez ní. Díky tomu dokážete ušetřit až tisíce korun ročně! Přitom certifikáty automaticky nainstalované na ByznysWebu ve spolupráci s Let’s Encrypt jsou zdarma a napořád. Tak proč byste měli platit zbytečně? Ušetřené peníze investujte raději do PPC kampaní a získávání nových zákazníků.

Buďte bez obav, i když je SSL zdarma, šifrování dat a ověření protistrany funguje na 100 %

  • uznávaná autorita Let’s Encrypt funguje ve všech prohlížečích
  • SSL zašifruje přenos citlivých informací na Vašem webu a e-shopu. Šifrování přenosu dat se vztahuje i na data Vašich zákazníků (adresy, telefonní čísla, objednávky), která jsou tímto způsobem dokonale chráněna před případným zneužitím a útoky.
„Pro klienty ByznysWebu jsme se rozhodli nasadit SSL certifikáty zdarma od Let’s Encrypt plošně, zabezpečujeme i automatickou obnovu certifikátu. Webové stránky nebo e-shopy s vlastní doménou jsou kompletně na https. Od samotných stránek, košíku, objednávkového nebo poptávkového formuláře až po knihu návštěv, galerii nebo komentáře v článcích a produktech. Rozhodnutí, kdy přesně SSL nasadit, jsme nechali na našich klientech, často je totiž e-shop potřeba před přechodem na https připravit a zkontrolovat. Jakmile mají 100% jistotu, že všechny odkazy směřují správně, aktivaci SSL zvládnou jedním kliknutím,“ vysvětluje Juraj Bystrický, CEO ByznysWeb.cz.

 

SSL certifikáty zdarma mají stejné technické parametry jako ty, za které jste doposud museli platit, a navíc je podporují i nejpoužívanější internetové prohlížeče. Hlavu si nemusíte lámat ani s pravidelnou obnovou certifikátu, ta je u ByznysWebu automatizovaná.

HTTPS strašák, nebo výhoda?

„Ještě nedávno byl https postrachem e-shopařů i samotného Seznamu. Proto jsme čekali, dokud samotný Seznam nezačne přechod na https doporučovat,“ konstatuje Juraj Bystrický.

Z pohledu SEO je přechod na https určitě nevyhnutelný krok vpřed.

  • Google zvýhodňuje  weby s SSL certifikátem ve výsledcích vyhledávání. Pokud chcete svůj e-shop registrovat do Google Merchant Centre, bez SSL neuděláte ani krok.
  • Důvěryhodnost Vaší firmy, značky nebo služby s SSL certifikátem roste. Ikonka zámečku https vzbuzuje pocit bezpečí a zvyšuje tak pravděpodobnost nákupu.

Nepodporuje Váš redakční systém přechod na bezpečnější https protokol zdarma? Přemigrujte Váš e-shop do ByznysWebu! Stačí Vám na to pouze Heureka XML feed a jeden klik.

Mějte byznys na svém e-shopu a webu pod kontrolou a v bezpečí. Rádi Vám jej pomůžeme ochránit.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).