Hlavní navigace

Český styl managementu dobývá svět – seznamte se!

Komerční sdělení
Mluví se o německém, japonském a americkém managementu. Existuje ovšem i český, známý vysokou flexibilitou. Jak funguje a vypadá?

Sdílet

Je aplikovatelný na všechny typy projektů a procesů, nejvíce osvědčený v IT. Umí se přizpůsobit každé firmě díky uživatelským polím, klikatelnému nastavení a personalizaci výstupů. Řízení firmy přes Excel posouvá do prohlížeče a na mobily. Easy Project řídí projekty více než ve 20 zemích světa – inspirujte se i vy.

Řídí tam, kde to potřebujete

Ilustrace 1: Získejte přehled nad projekty a prací ve firmě

Implementace podpoří procesy tam, kde je to nejvíce potřeba. Ať už je to kontrola úkolů, řízení rozpočtů, alokace zdrojů na projekty nebo helpdesk. Jednoduše se zaměříme na nízké ovoce a to sebereme. Podpoříme ten proces, který Vás nejvíce pálí. S Easy Projectem je to snadné díky samostatně instalovatelným rozšířením a nastavitelnosti.

Vytížení zdrojů versus Agile Board pro fázi realizace 

Ilustrace 2: Vytížení zdrojů – vidíte kde jsou volné kapacity a naopak

Vytížení zdrojů se využívá při plánování práce. Zobrazuje odhadovanou pracnost úkolů v čase a odhalí využití kapacit v budoucnu. Pomocí drag & drop měníte přiřazení úkolů nebo termíny, a tak optimálně vytížíte pracovníky. Ty, kteří používají Scrum nebo Kanban, osloví Easy Agile Board – drag & drop nástěnka pro agilní vývoj.

Od projektových šablon přes řízení rozpočtů až po Help Desk 

Ilustrace 3: Gantt pro plánování projektu v čase

Easy Project umí podpořit celý životní cyklus projektu a tím nahrazuje několik samostaných aplikací. Přes inicializaci projektů, kterou podpoříte šablonami, Gantt pro plánování v čase až po udržitelnost projektu podpořenou Help Deskem. Vše v jedné aplikaci, přehledně a s možností rozšíření. 

Zacílen na efektivitu a spolupráci

Ilustrace 4: Rozpočet projektu v Easy Project – náklady, výnosy, zisk

Základem efektivního řízení IT firem je měření odpracovaného času – pro rozpočty, vytížení zdrojů nebo fakturaci. Automatické stopky času na úkolech a záznam odpracovaného času na každém rohu vycházejí tomuto kritickému faktoru řízení vstříc.

Do Easy Projectu mohou přistupovat i vaši klienti a partneři. Tím ušetříte spoustu komunikace a předejdete nedorozuměním.

Vyzbrojte svoji firmu manažerskou formulí 

Ilustrace 5: Easy Project v Česku používají

Easy Projectem zrychlíte a zpřesníte inicializaci projektů, zefektivníte využívání zdrojů během jejich realizace. Zautomatizujete klientskou péči a sjednotíte komunikaci. Navíc se dozvíte, které projekty opravdu vydělávají a naopak.

Pořiďte si Easy Project ještě letos přes e-shop a zadělejte na úpěšný rok 2014.