Hlavní navigace

Chraňte svoji doménu před útoky!

Dnešní doba klade stále vyšší nároky na bezpečnost při práci i zábavě na Internetu. Systémy a nástroje, které tuto bezpečnost zajišťují však nejsou zrovna levné.

Sdílet

Jsme proto hrdí, že vám jako jediný český registrátor můžeme nabídnout vysoce účinnou ochranu českých domén prostřednictvím unikátního systému DNSSEC zcela zdarma.

Technologie DNSSEC výrazně snižuje šanci útočníka zneužít vaši doménu. DNSSEC je velkým přínosem pro běžné uživatele, e-shopy, banky – zkrátka pro všechny, kteří usilují o maximální bezpečnost svých informací na Internetu.

Není-li doména chráněna, speciálními útoky je možné například:

  • pomocí falešných webových stránek získávat hesla, přístupové kódy či údaje o platebních kartách apod.
  • získávat cizí e-maily
  • posílat spam a obcházet antispamovou ochranu
  • podvrhnout zprávy a informace na webových stránkách
  • přesměrovávat či odposlouchávat telefonní hovory, vedené přes Internet.

Jako jediný registrátor na českém trhu nabízíme zabezpečení domén touto cestou automaticky pro všechny naše zákazníky zcela zdarma. Chráníme veškeré české domény, které si u nás zaregistrujete nebo je k nám převedete. Věříme totiž, že bezpečnost by měla být samozřejmou součástí internetových služeb, nikoliv produktem za příplatek.

Zavedení technologie DNSSEC bylo velmi kladně přijato nejen našimi zákazníky z řad firemní klientely a soukromých osob, ale také správcem národní domény, sdružením CZ.NIC. Potvrzují to i slova výkonného ředitele sdružení, pana Ondřeje Filipa: „Rozhodnutí WEB4U si velmi ceníme, protože výrazně přispěje k bezpečnosti nejen českého Internetu.“

Domény máte navíc u WEB4U možnost získat zcela zdarma, jestliže jejich registraci provedete jako součást objednávky nového webhostingu, případně serverhostingu.

Hosting je postaven na jedinečném clusterovém řešení, které zajišťuje vysokou výkonnost a dostupnost. Správa je pak plně integrována do přehledné Klientské sekce, ve které máte možnost plně administrovat své služby.

Web 4U obr.

Vybírat můžete z profesionálně připraveného portfolia, ve kterém nalezne ideální řešení opravdu každý. Zákazníci, kteří požadují pouze základní služby, mohou zvolit šablonový tarif Vizitka. Náročnějším uživatelům, kteří naplno využijí kapacitu 20GB diskového prostoru a možnost tvorby a správy databází, pak bude spíše vyhovovat tarif Optimal. Profesionálové zvolí možnost pronájmu vlastního serveru, kterou nabízíme v mnoha variantách s řešením postaveném na platformách Linux i Windows.

Pro více informací a objednávky nových služeb navštivte www.web4u.cz