Hlavní navigace

Co přinese jubilejní ročník konference o mobilní komunikaci?

Hlavními tématy budou telco a operátoři, mobilní web, služby a aplikace, IoT i bezpečnost. Účastníci uslyší prezentace Českého rozhlasu, KPMG, SPIR nebo T-Mobile.
4. 10. 2017

Sdílet

Hranice mezi mobilním internetem a okolním světem se stírají. Mobilní internet pomalu, ale jistě opouští mobily a stává se všudypřítomným. Internet se tedy dostává k lidem ještě blíž než kdy dřív a vy můžete 31. října zjistit, co nás v této oblasti všechno čeká. Zazní novinky, aktuální trendy, budoucnost mobilních zařízení i aplikací. To vše v podání těch nejpovolanějších osobností z oboru. V prostorách MSD/Five v Praze se uskuteční 10. ročník konference Mobile Internet Forum. Celodenní akcí vás provede šéfredaktor Lupa.cz David Slížek, který na pódiu představí na 25 přednášejících.

Kateřina Hrubešová, výkonná ředitelka Sdružení pro internetový rozvoj v České republice, bude mluvit o mobilním internetu pohledem NetMonitoru. Zmíní trendy, příležitosti a hrozby mobilní inzerce. Jakub Slavík, Senior development architect v T-Mobile Czech Republic,se zaměří na problematiku Embedded SIM. Dozvíte se, co se musí na straně operátora stát, aby se eSIM oživila, a co bude muset udělat zákazník. Dušan Šimonovič, manažer konzultačního oddělení v Seznam.cz, s vámi probere velmi aktuální problematiku cross-device identifikace uživatelů a zmíní i mobilní reklamu.

Jiří Špaček, projektový manažer z Českého rozhlasu, promluví o zpravodajském serveru iROZHLAS.cz. Ten byl spuštěn letos v dubnu a nastartoval změnu pozice Českého rozhlasu na internetu s cílem stát se jedním z inovátorů. Vladimír Toman, Solution Architect z eMan, vám sdělí vlastní zkušenosti s mobilním řešením pro D2D prodej. Jakým úskalím jako mobilní vývojáři čelili a co vede klienty z oblasti energetiky k zavedení mobilních zařízení a mobilních aplikací pro door to door prodej?

Úterý 31. října bude patřit internetu, mobilním technologií a aplikacím. A vy tam nesmíte chybět.

Organizátory konference jsou TUESDAY Business Network a Lupa.cz. Partnery akce jsou eMan, KPMG Česká republika, s. r. o., Seznam.cz a T-Mobile Czech Republic. Produkčně akci zajišťuje vydavatelství Internet Info a mediálně ji podporují Dotekomanie.cz, mobilenet.cz, SMARTmania.cz a Tyinternety.cz.