Hlavní navigace

DataWorx: Jak využít nové BI nástroje a mohou data pracovat pro vás?

Každá firma generuje obrovské objemy dat. Jen málokterá je ovšem umí najít a správně analyzovat. Dokážete získat cenné informace o úspěšnosti vaší firmy bez Business Intelligence?
19. 5. 2015

Sdílet

Na semináři DataWorx budete mít příležitost seznámit se se zástupci firem, které pochopily, že nastavení strategie řízení dat, reporting, analýzy a porozumění vlastním datům jsou stavebními pilíři efektivního fungování organizace.

Dozvíte se, jak moderní Business Inteligence nástroje mohou pomoci firmám rychle a správně porozumět vlastním datům a na základě toho vést své obchody. Budeme si povídat o tom, proč je důležité zpřístupnit data manažerům a obchodníkům, kteří provádějí důležitá rozhodnutí uvnitř firmy.

Představíme vám také moderní analytické nástroje a vyslechnete si zkušenosti firem, které s nimi již pracují. Co jim implementace nástrojů přinesla a v čem spatřují jejich hlavní výhody? A je skutečně datové řízení firmy rozhodujícím faktorem jejího úspěchu?

Odpovědi nejen na tyto otázky získáte 11. června 2015 od 9 hodin v Galerii Café Louvre.

O své zkušenosti se s vámi podělí Jiří Maňas z České spořitelny, Martin Newman ze společnosti Vodafone, Michal Synek z nákupního portálu Heuréka.cz, dále také Tomáš Mátl z Billigence a za zahraniční společnost Tableau Software vystoupí Juraj Bujalka.

Zajistěte si své místo včas, REGISTRACE probíhá už nyní. Podívejte se na podrobný PROGRAM semináře.