Hlavní navigace

Datové schránky - technologie pro nový business?

Nabízí datové schránky další možnosti využití pro komeční firmy? Stanou se po novém roce platformou, na které se budou vyvíjet nová technologická řešení? Odpověď na tyto otázky Vám dá BUSINESS TUESDAY v uterý 8. září.
27. 8. 2009

Sdílet

TUESDAY Business Network ve spolupráci s partnery uspořádá již za necelé dva týdny 8.září první podzimní setkání BUSINESS TUESDAY na téma „Datové schránky – technologie pro nový business?

BT logo
Datové schránky jsou zejména pro uživatele IT a pro státní správu tématem číslo 1 během léta 2009. Na zářijovém BUSINESS TUESDAY se však chceme podívat dál – datové schránky nabízejí úžasnou příležitost nejen pro komunikaci s úřady, ale i pro nová řešení pro komunikace mezi firmami. Od 1. ledna 2010 se stanou datové schránky technologií, na které budou moci softwarové společnosti stavět vlastní řešení. Pro koho bude možné datové schránky využívat a za jakých podmínek?

Mezi vystupujícími se objeví například: Petr Stiegler, ředitel sekce rozvoje služeb a e-governmentu (Česká pošta s.p.), Petr Kuchař, člen představenstva, SPIS a ABRA Software (ABRA Software a.s.), Radek Buršík , manažer v oddělení daňových a právních služeb (PwC.)

Více informací a registrace najdete zde.

BUSINESS TUESDAY jsou pravidelná setkání firemních i individuálních členů sdružení TUESDAY Business Network se zajímavými hosty, věnovaná vždy vybranému tématu. O něm hovoří a následně diskutují pozvané osobnosti s ostatními účastníky setkání. V neformální části pak mají všichni prostor pro pokračování v diskusích a seznamování se s novými lidmi, projekty či nápady v oblasti ICT.

Hlavní cílem je pravidelné setkávání a získávání osobních kontaktů.

BUSINESS TUESDAY je určeno pro: podnikatelé, manažeři a další zájemci, kteří chtějí podpořit svou činnost rozvojem a rozšířením sítě lidí, jež se mohou stát zákazníkem, obchodním partnerem, poradcem nebo i zaměstnancem fir­my.

TBN logo