Hlavní navigace

Dedikovaný server od VSHosting není jen server

Nespokojte se s částečným řešením! Synonymem pro dedikovaný server se stal u většiny poskytovatelů pronájem hardware a umístění v datovém centru. K výraznému a rychlému rozvoji internetových projektů to ale nestačí. VSHosting prostřednictvím služby dedikovaný server nabízí daleko víc.
23. 2. 2009

Sdílet

Dedikovaný server od VSHosting, Vaše jistota díky rychlému servisu

VSHosting nezdržuje vaše projekty dlouhými prostoji při řešení poruch. Všechny poruchy dokáže VSHosting odhalit, díky profylaktickým kontrolám prováděným několikrát denně, ve velmi krátkém čase. Dedikované servery opravuje v rozmezi 60 až 90 minut (dle varianty služby) a díky skladu s množstvím náhradních serverů je vyměněn prostě celý server bez zbytečné časové prodlevy.

Případným problémům se serverem předchází VSHosting i technologicky. Všechny servery obsahují hardware RAID diskové pole, díky kterému se mění vadné pevné disky, které tvoří nejporuchovější komponentu na serveru, za běhu serveru bez jakéhokoliv výpadku. Stav diskového pole navíc VSHosting pravidelně monitoruje a výměnu disku tak okamžitě provede.

Vždy garantované připojení a 1Gbps uplink

Kvalitní konektivita serveru je základ provozu každého internetového projektu. Každý server je pouze u VSHosting připojen 1Gbps uplinkem do Internetu. Všechny dedikované servery navíc zahrnují garantovanou konektivitu v podobě garantované šířky pásma o velikosti až 100Mbps bez zpoplatnění. Máte tak garanci perfektního fungování Vašeho internetového projektu. Konektivita v rámci NIX je vždy garantovaná. Kapacitě páteřní sítě je průběžně navyšována, aby byla vždy naplněna potřeba uživatelů. Uživatel si může operativně volit jeden z několika tarifů připojení k serveru, aby bylo docíleno nejnižší ceny.

Netrapte se se zálohováním, VSHosting to vyřeší za Vás!

Zálohováním dat se nemusíte u služby dedikovaný server od VSHosting vůbec zabývat. Díky doplňkové službě EXTRA BACKUP lze zálohovát na spolehlivá vysokokapacitní disková pole VSHostingu. K dispozici máte velké množství zálohovacích metod a data jsou samozřejmě kdykoliv k dispozici na páteřní lince pro případ nutnosti rychlé obnovy dat.

Vše vyřešíte z pohodlí domova či kanceláře

Jak bylo již uvedeno, o hardware serveru je perfektně postaráno díky rychlému servisu VSHosting. Samozřejmostí u dedikovaného serveru od VSHosting je dále také KVM over NET (virtuálně připojená klávesnice a monitor u serveru a možnost tak server ovládat vzdáleně – např. BIOS, výměna jádra apod.). Pokud však do serverovny rádi zajdete, máte zde samozřejmě přístup 24 hodin denně.

Dedikovaný server již od 2999Kč.

Již za 2999,–Kč měsíčně, získáte od VSHosting výkonný značkový dedikovaný server s garantovaným rychlým servisem, garantovanou konektivitou a spoustou dalších nadstandardních služeb. K dokonalosti služby příspívá i nulový zřizovací poplatek a krátký smluvní závazek.

VS Hosting

VSHosting s.r.o., to nejsou pouze dedikované servery

VSHosting s.r.o. je mladá, dynamická společnost poskytující telekomunikační a hostingové služby. VSHosting je společnost vyprofilována na poskytovaní komplexních serverových služeb.

O rozvoji firmy svědčí i skutečnost, že počet pracovníků firmy exponenciálně roste. VSHosting tak může v současné době provozovat první NOC 24/7 se serverovými specialisty přímo v první linii, což je proti konkurenci unikát a zároveň 24/7 s odbornými konzultanty na obchodním oddělení, kteří jsou kdykoliv schopni vybrat serverové řešení na míru a zařídit požadovanou službu bez zbytečného zdržení.

VSHosting zná potřeby svých zákazníků. Veškeré úsilí společnosti je zaměřeno na poskytnutí maximálního servisu, aby se zákazníci mohli věnovat pouze svým internetovým projektům.