Hlavní navigace

Deset důvodů, proč přijít na E-Business Forum

Pořád ještě váháte? Tak právě pro vás jsme připravili deset nejdůležitějších důvodů, proč byste si neměli konferenci nechat ujít.
19. 9. 2018

Sdílet

Už příští týden se otevřou dveře Národního domu na Vinohradech a zahájíme jubilejní 10. ročník konference E-Business Forum. Ta nabízí jedinečnou možnost setkat se osobně s těmi, kteří patří na poli e-commerce k nejúspěšnějším, dokázali vytvořit firmy s miliardovými obraty a prošli si celou cestou od začátku až na vrchol. Jitka Dvořáková, Simona Kijonková, Tomáš Čupr, Martin Kasa, Martin Rozhoň, Josef Matějka, Tomáš Braverman – ti všichni vám přijdou povědět svůj příběh.

A nejen to. E-Business Forum je o setkávání se „starými“ známými, nových kontaktech, výměně názorů, inspiraci i konkrétních tipech pro vaši práci. Stále váháte? Připravili jsme pro vás 10 důvodů, proč byste neměli letos E-Business Forum vynechat.

1. Setkávání

E-Business Forum je v první řadě o setkávání. Nejen s řečníky a jejich prezentacemi, ale především s řediteli a majiteli e-shopů, dodavateli, marketingovými stratégy a ostatními lidmi z branže.

2. Kontakty

Ruku v ruce s prvním se váže i druhý důvod, a to navazování kontaktů. Jste schopný stratég se zkušenostmi z e-businessu a nemáte je komu nabídnout? Nebo potřebujete pro svůj rozrůstající se e-shop schopného grafika? Copywritera? U kávy je snadno můžete najít.

3. Výrazné osobnosti

Každý z nich by vydal za jeden samostatný důvod. Martina Bakičová, Martin Beneš, Tomáš Braverman, Tomáš Čupr, Josef Drobílek, Jitka Dvořáková, Tomáš Havryluk, Jan Hubík, Martin Kasa, Simona Kijonková,  Pavlína Louženská, Karel Lyčka, Josef Matějka, Jakub Michalovský, Katka Pavlíčková, Martin Rozhoň, David Růžička, Petr Svoboda, David Šiška, Michal Šmída, David Teodorescu.

4. Inspirace

Byznys už vám nějakou dobu stagnuje? Nebo naopak šlape jako hodinky a přemýšlíte o expanzi? Přijďte si poslechnout success stories a nejčerstvější nápady od nejpovolanějších lídrů z oboru.

5. Vzdělávání

Žijeme ve stále se zrychlující době. Úspěchu je třeba jít naproti. Naši speakři pro vás mají nachystané nejaktuálnější informace, které potřebujete znát, abyste byli o krok před konkurencí.

6. Motivace

Lidé, kteří na našich akcích přednášejí, jsou úspěšní. Ale nebylo to tak vždy. Mnoho z nich muselo čelit překážkám a často začínali znovu od nuly. Jaká byla jejich motivace, aby svůj sen nevzdali? A jaká motivace žene dopředu vás? Pokud váháte s odpovědí, přijďte se namotivovat k nám.

7. Diskuse a výměny názorů
Zkuste se podívat na svůj byznys očima někoho jiného. Aspoň na moment. Třeba vám někdo mezi řečí vnukne dobrý nápad. Možná se dozvíte o zajímavých příležitostech. Při networkingu nikdy předem nevíte, s kým se do debaty pustíte a co to vaší firmě přinese.

8. Rozmanitá témata

V průběhu konference zazní mnoho cizích pojmů – od gamifikace, CRM a cashbacku se dostaneme až k instastories. Těšit se můžete i na inspirativní příběhy ze světa e-commerce. Probereme digitální kampaně, influencery a odložené platby. Věříme, že naši speakři mají co říct.

9. Doprovodný program

Máte rádi dobré jídlo? My také. Stejně tak i čerstvou kávu a po plavkové sezóně si konečně dopřejeme nějaký ten zákusek. A že je člověk věčně rozlámaný a unavený, potěší ho pořádná masáž. Zkrátka k businessu patří i umění odpočívat.

10. Oslava
E-Business Forum slaví 10 let na trhu. Jsme moc rádi, že během těch roků našimi konferencemi prošlo více než 2000 spokojených účastníků. Doufáme, že si odnesli důležité informace, nové kontakty, pořádnou porci inspirace. A nás upřímně těší, když můžeme zpovzdálí sledovat jejich růst. Je tedy rozhodně co slavit a bude nám ctí, oslavíte-li to s námi v reprezentativních prostorech Národního domu na Vinohradech.

Uvidíme se 25. září 2018 v Národním domě na Vinohradech. Těšíme se na vás.

Konferenci E-Business Forum pořádá Asociace pro elektronickou komerci (APEK). Generálním partnerem je Heureka, partnery jsou ACOMWARE, DATAWEPS, ECOMAIL.CZ, RedMedia,  Shopsys  a Channel Crossings. Konferenci dále podpořili Lupa.cz, Marketing Journal a Podnikatel.cz.