Hlavní navigace

Dny otevřených dveří v novém datacentru Master DC

Nové brněnské datacentrum společnosti Master Internet, s.r.o. bude otevřeno veřejnosti ve dnech 24. a 25. října v době od 12 do 18 hodin. Návštěvníci budou mít k dispozici jak prohlídku samotných prostor, tak veškerého vybavení, mezi které patří například špičkové záložní systémy, přesná klimatizace, kamerový systém nebo moderní plynové hašení. Během prohlídky serverovny bude k dispozici pohoštění.

Sdílet

Master DC

Umístění datacentra

mapa Master DC

Master DC se nachází v budově brněnského Kovotermu na ulici Cejl 20. Na místo je možné se dopravit z hlavního nádraží tramvajemi MHD č. 4, 9 a 2.

Služby Master Internet

Mezi společnosti Master Internet, s.r.o. patří nejenom serverhostingové služby, je také dlouholetým dodavatelem konektivity pro významné české ISP. Společnost se drží nejnovějších technologických standardů, o čemž svědčí její nabídka 10GE portů pro koncové zákazníky nebo vítězství v soutěži o nejvíce IPv6 peerů z připojených operátorů v rámci sdružení NIX.CZ. Žhavou novinkou mezi službami je vzdálená správa zákaznických serverů „KVM over IP“. Jedná se o rozhraní, na které je možné se odkudkoliv připojit přes IP a získat tak vzdálený přístup k zařízení. Tento způsob připojení poskytuje stejné možnosti, jako při přímé práci s daným strojem.

Cisco

Od září letošního roku se Master Internet stal také registrovaným partnerem Cisco Systems.

Pozvánka na Invex 2007

Master Internet vás rovněž zve k návštěvě stánku, kde bude prezentovat své služby v rámci veletrhu Invex, konajícího se ve dnech 23. – 27. října 2007 na brněnském výstavišti.

Stánek má pořadové číslo 14 a nachází se v pavilonu G1.

Master Internet, s.r.o.

info@master.cz