Hlavní navigace

Dokažte, že jste vytvořili super projekt. Přihlaste se do soutěže WebTop100.

Odstartovala největší soutěž digitálních projektů v Česku a na Slovensku. Nově se soustředí na hodnocení všech podstatných digitálních disciplín a upouští od oborových žebříčků.
16. 4. 2020

Sdílet

Soutěž WebTop100 umožňuje firmám porovnat své digitální řešení a kampaně s konkurencí, a stát se tak inspirací pro ostatní. Všechna digitální řešení a kampaně jsou hodnoceny odbornou porotou složenou z předních expertů na své oblasti.

Pokud jste i vy vytvořili digitální projekt, na který jste opravdu hrdí a který posunul klienta i vás samotné o kus dál, a máte chuť získat ocenění, díky němuž zazáříte před zadavateli i digitální komunitou, neváhejte. Projekty do soutěže WebTop100 můžete přihlašovat až do 1. května.

S devatenáctým ročníkem soutěže oznamují organizátoři dramatické změny. Celý projekt si klade za prioritní cíl prezentovat ty nejinspirativnější digitální projekty, které se v uplynulém období na česko-slovenské scéně zrodily. Proto upouští od oborových žebříčků firemních webů a vydává se cestou širší inspirace na ploše všech podstatných digitálních disciplín.

Za klíčový moment celého přerodu WebTop100 považuji to, že se nám podařilo navázat spolupráci se špičkovými odborníky v daných disciplínách na českém trhu”, říká předseda odborné poroty soutěže Petr Kleiner. “Jsem přesvědčen, že aktivní účastí lidí jako jsou Pavel Ungr, Ondřej Ilinčev, Petr Skondrojanis a dalších soutěž získává na další prestiži a puncu kvality. Věřím, že soutěžní projekty už nemohou být v lepších rukou”, dodává se Petr Kleiner.

Do letošního ročníku můžete přihlašovat projekty v těchto kategoriích:

Nově máte také možnost získat divokou kartu ve všech soutěžních kategoriích. Z přihlášených projektů v řádném termínu budou 4. května vylosovány dva za každou kategorii, které získají přihlášku v podobě divoké karty, tedy zdarma.

Veškeré další informace i s krátkými video profily jednotlivých odborných garantů jsou k dispozici na webu WebTop100.cz. Pořadatelem soutěže je digitální agentura Sherpas a produkčně akci zajišťuje společnost Internet Info.