Hlavní navigace

E-Business Forum 2017: Inspirujte se od nejlepších a expandujte.

Jak nejlépe zvládnout vstup na zahraniční trh a kterými dalšími směry lze expandovat? To se dozvíte už 25. září na E-Business Foru.
16. 8. 2017

Sdílet

Přidejte plyn a vydejte se vstříc úspěchu s experty na slovo vzatými. Tradiční konference E-Business Forum se koná už za měsíc.

Inspirujte se od nejlepších v oboru:

  • Tomáš Braverman z Heureka Shopping s vámi probere obchodní potenciál zahraničních trhů s důrazem na nabídku produktů v rámci kategorií a jejich rozdílnou cenovou hladinu v jednotlivých zemích.
  • Generální manažer MALL.pl Vít Endler prozradí, co je potřeba při expanzi na trhy CEE brát v úvahu a jaké jsou zde odlišnosti.
  • Jaké legislativní překážky e-commerce aktuálně řeší země EU, vám poví Luca Cassetti z Ecommerce Europe.
  • Jak vstoupil na zahraniční trh největší český e-shop s dětským zbožím Feedo? To vám popíší marketingový manažer Štěpán Jandl a Senior E-commerce Consultant z ACOMWARE David Vurma.
  • Jan Vraný, Industry Head v Google, vám odhalí, ze kterých zemí pochází středoevropští e-commerce šampióni.
  • Vyplatí se vám rozšířit nabídku svých produktů? A jakým směrem se vydat? To vám pomůže zjistit Jan Mayer z TrendLucid.
  • Jakub Šulák z Shockworks se s vámi podívá na 20 typických chyb, kterých se dopouštějí české e-shopy při expanzi do zahraničí. Tak pozor na ně!

Podrobnější informace o konferenci najdete na webu konference.

Přijdete? Skvělé! Těšíme se na vás 25. 9. od 9:00 v Národním domě na Vinohradech v Praze.

Konferenci E-Business Forum pořádá Asociace pro elektronickou komerci (APEK). Generálním partnerem je Heureka, hlavními partnery jsou Citibank Europe plc a Direct Parcel Distribution CZ,  partnery jsou ACOMWAREChannel Crossings a Twisto Payments. Konferenci dále podpořili Lupa.cz, Marketing Journal, MladýPodnikatel.cz, Podnikatel.cz a Lenošíme.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).