Hlavní navigace

E-Business Forum: Jitka Dvořáková, Tomáš Havryluk, Martin Kasa, Simona Kijonková

VIP osobnosti české e-commerce, růst firmy, expanze do zahraničí, budování zákaznické zkušenosti, posilování brandu, strategický nábor – vše v jeden den.
24. 6. 2019

Sdílet

Konference E-Business Forum již tradičně přivítá zástupce české e-shopové scény. Přijďte si 26. září do Národního domu na Vinohradech pro praktické zkušenosti těch nejúspěšnějších mužů a žen a odneste si do dalšího podnikání pořádnou dávku inspirace.

I letos se na pódiu představí celá plejáda VIP osobností české e-commerce scény:

Tomáš Braverman, Heureka.cz

Lukáš Burda, Footshop

Adam Durčák, Růžový slon

Jitka Dvořáková, CZC.cz

Tomáš Haškovec, SpokojenyPes.cz

Tomáš Havryluk, Alza.cz

Martin Kasa, Pilulka Lékárny

Simona Kijonková, Zásilkovna

Blanka Pauerová, Slevomat.cz

David Šiška, Bonami.cz

Martin Snížek, Rohlík.cz

David Špinar, MITON CZ

Program konference je zaměřen na pět témat a bude probíhat souběžně ve dvou sálech. Navíc do konce června máte možnost využít zvýhodněnou cenu za včasnou registraci.

Generálním partnerem E-business Forum 2019 je Heureka Shopping. Hlavním partnerem Provident Financial. Partnery jsou Dataweps, PayU, Pošta bez hranic a Shopsys. Mediálními partnery jsou Lupa.cz, Marketing Journal, Podnikatel.cz, a Tyinternety.cz. Produktovým partnerem je EasyEvent. Pořadatelem a odborným garantem je Asociace pro elektronickou komerci (APEK). Organizátorem je TUESDAY Business Network. Produkčně konferenci zajišťuje Internet Info.  

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).