Hlavní navigace

E-Business Forum 2009 - jediná konference o e-businessu v ČR

Již za týden se uskuteční jediná podzimní odborná konference v České republice věnovaná elektronickému obchodování. Mezi řečníky jsou zahraniční odborníci, kteří mimo jiné přiblíží stav e-businessu v Evropě.
30. 9. 2009

Sdílet

EBF logo

V úterý 6. října 2009 se v prostorách pražského hotelu Andel´s sejdou zástupci internetových obchodníků, aby zhodnotili aktuální vývoj e-obchodování nejen v České republice, ale i v zahraničí.

„Jsme rádi, že se nám podařilo do programu získat dva renomované zahraniční odborníky, kterými jsou Sébastien Monnier ze společnosti 1ere Position a Frank Berger ze společnosti Corum Group. Probíraná témata budou mít díky tomu přesah do evropského měřítka, z nějž můžeme v oblasti elektronického obchodování čerpat cennou inspiraci,“

říká Jan Vetyška, výkonný ředitel APEK.

„Program složený z prezentací potom doplní v každém bloku také závěrečná panelová diskuze,“

dodává Nikola Rafaj, programový ředitel TUESDAY Business Network.

Aktuální program je dostupný také na stránkách konference.

„Hlavním smyslem celodenní konference je snaha poskytnout jejím účastníkům přehled o stavu elektronického obchodu v roce 2009 a upozornit je na to, co může tuto oblast podnikání ovlivnit v nejbližších měsících,“

říká Jan Vetyška, výkonný ředitel APEK.

„Samozřejmě se nemůžeme vyhnout ani tolik medializovanému tématu ekonomické krize, která trh internetového obchodování bezpochyby ovlivňuje. Proto bude současným problémům věnován jeden celý blok,“

dodává Nikola Rafaj, programový ředitel TUESDAY Business Network.

Hlavní řečníci:
Sébastien Monnier (Director, 1ere Position)
Sébastien Monnier vede francouzskou agenturu 1ere Position, která se zaměřuje na internetový marketing. Pracuje s nadnárodními klienty i řadou elektronických obchodů v mnoha evropských zemích. Internetu se věnoval několik let jako konzultant v Google. Vystudoval Université de Caen Basse Normandie.

Frank Berger (Regional Director, Corum Group)
Frank Berger působí jako regionální ředitel společnosti Corum Group, která radí společnostem při fúzích a akvizicích (u nás například Logos ve 2008). Frank má více než 30 let zkušeností ve vedoucích pozicích v IT společnostech – development manager v Nixdorf Computer, výkonný ředitel Digital Equipment Corporation Německo. V roce 1989 Frank založil vlastní společnost IQproducts, kterou úspěšně prodal v roce 2000, za pomoci právě Corum Group. Vystudoval Technickou univerzitu Berlín a je absolventem Stanford Graduate School of Business.

Ondřej Palát (Executive Director, Patria Finance)
Ondřej Palát je Executive Director v oddělení firemních financí společnosti Patria Finance. Je zodpovědný za exekuci a rozvoj transakcí v oblasti fúzí a akvizic se zaměřením na sektory IT a telekomunikací a oceňování společností. Pracoval na povinné veřejné nabídce odkupu akcií společností Unipetrol, Spolana a Paramo, prodeji společností Zenitel Colsys, LCS International, nebo Průmstav. Před nástupem do Patrie pracoval jako analytik a později jako junior investiční manažer v manažerské společnosti private equity fondů s působností v České republice a Polsku.

Zájemci o účast z řad široké veřejnosti mohou využít registrační formulář na stránkách konference.


EBF partneři
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).