Hlavní navigace

E-commerce trendy: Obsluhujte Aukro snadno přímo ze svého e-shopu

NetDirect, česká jednička ve vývoji e-shopových řešení, představuje e-shopy s napojením na Aukro. Jeho klienti tak mohou oslovit 2,5 milionů uživatelů registrovaných na Aukro.cz přímo z administrace svého e-shopu.
2. 2. 2012

Sdílet

„Hledáme nové způsoby a formy, které klientům pomůžou v růstu. Proto pro nás byl vývoj Aukro konektoru důležitý,“ říká Andrea Santus, obchodní ředitelka NetDirectu, a dodává: „Snažíme se, aby naši klienti jednodušeji splynuli s celou filozofií Aukra, protože principy Aukra se v určitých ohledech liší od klasických e-shopů. Víme, že Aukro konektor bude pro naše klienty přínosný.“ Aukro konektor umožňuje provozovatelům e-shopů prodávat na největším českém obchodním portále přímo z administrace internetového obchodu za 290 Kč měsíčně. E-shop tak svou nabídku zveřejní na nejnavštěvovanější komerční stránce českého internetu, kde se každý den prodá 40 tisíc kusů zboží.


Více než 100 klientů NetDirectu už začalo prodávat na Aukru

 Aukro konektor je pro klienty NetDirectu přístupný od listopadu 2011 a zatím ho využívá více než 100 on-line prodejců, kteří prodávají přes systém FastCentrik nebo ShopCentrik. „Klienti obchodující na Aukru hlásili během konce roku povzbudivé prodejní výsledky a Aukru do budoucna dávají velký význam ve svých obchodních plánech,“ říká Andrea Santus.


NetDirect s.r.o., Andrea Santus – Obchodní ředitelka

 FastCentrik: Sofistikovaná a zároveň levná platforma pro prodej na internetu

 Další možnost, jak efektivně obchodovat na internetu je využít sofistikované eshop řešení FastCentrik. Tato platforma nabízí svým uživatelům i užitečné know-how, jako jsou manuály, video-manuály, školení a další prostředky, které podnikatelům pomohou v orientaci ve světě e-byznysu.

FastCentrik umožňuje prodávat jak na samotném e-shopu, tak využívat efektivní prodejní kanály, které „doručí“ zboží prodejce přímo k zákazníkům. K dispozici jsou například exporty na nákupní rádce typu Heureka.cz, již zmiňované Aukro nebo Facebook.

Více informací na www.fastcentrik­.cz, nebo volejte zdarma 800 666 222, 800 666 333.