Hlavní navigace

EET pro e-shopy od ByznysWebu zdarma

Hledáte spolehlivé řešení #EET pro svůj e-shop? K online platební metodě jej v ByznysWebu máte zdarma!
8. 2. 2017

Sdílet

Zavedení elektronické evidence tržeb pro e-shopy 1. března 2017 bude pro českou e-commerce přelomový. Zákon o EET značně zkomplikoval život několika tisícům podnikatelů a pro některé může znamenat i konec online byznysu. Pověsit kvůli EET podnikání na hřebík ale není to správné řešení.

V EET boji vyhrává pronájem e-shopu

Zavedení EET jednoznačně nahrává do karet pronájmu e-shopu. Stejně jako zavedení EET zlikvidovalo některé hospody a restaurace, e-shopy, které nemají 100% a kvalitní řešení EET, mají poslední šanci najít si nového dodavatele e-shop systému.

Celá situace zavedení EET pro e-shopy je poněkud chaotická. Proto bych e-shopařům doporučoval najít opravdu spolehlivé řešení, které garantuje 100% podporu EET do budoucna. Jen pár týdnů před zavedením elektronické evidence tržeb pro e-shopy do praxe chybí ve většině OpenSource řešení moduly nebo pluginy pro EET. Pokud jsou k dispozici, jsou samozřejmě placené. Pro malé a střední e-shopaře je koupě EET modulu další absolutně zbytečná investice,vysvětluje Ing. Juraj Bystrický, CEO ByznysWeb.cz.

Stabilní hosting nevyhnutelnost pro EET

V souvislosti s EET je potřeba zajistit opravdu maximální dostupnost e-shopu i v období největšího náporu zákazníků.

Elektronická evidence tržeb vyžaduje navíc vysokou míru spolehlivosti. E-shop musí být schopen zaevidovat tržbu v systému EET ministerstva financí nejpozději v momentu, kdy obdrží informaci o úspěšně zrealizované transakci, a to i v době masivní kampaně, o Vánocích nebo v jiných exponovaných obdobích není zde prostor na chyby. Proto je nezbytné hledat e-shopové řešení, které funguje na stabilním hostingu s kvalitní technickou podporou. Ideální je v tomto ohledu cloud hosting. Naši klienti mají v balíčku služeb PREMIUM dokonce i garanci dostupnosti, pokračuje Bystrický.

Jak funguje EET v e-shopech od ByznysWebu

Všechny e-shopy vytvořené na nejnovější verzi našeho redakčního systému Flox 3, které využívají minimálně jeden online platební systém, mají EET automaticky zdarma, dodává Bystrický.


Elektronická evidence tržeb v e-shopu od ByznysWebu bude zdarma. Nastavení bude hračka. Vystavení nebo storno účtenky pro konkrétní stavy objednávky udělá systém za Vás.

 

EET certifikát z daňového portálu nahrajete do e-shopu jedním kliknutím. 

Jste si jisti, že je Váš e-shop připraven na Elektronickou evidenci tržeb a její případné aktualizace? Pokud ne, je načase Váš e-shop přemigrovat k ověřenému dodavateli, který Vám nabízí plnou podporu EET.

Chcete být 1. března 2017 v klidu? Přemigrujte svůj e-shop k ByznysWebu a máte po starostech.Prostřednictvím Heureka XML feedu nakopírujeme všechny Vaše produkty, popisy, ceny, varianty, obrázky, výrobce a kategorie produktů do nového, plně responzivního e-shopu s dalšími moderními funkcemi, které pomohou Vašemu byznysu růst.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).