Hlavní navigace

Elektronická tsunami

U většiny z nás se surfování na elektronických vlnách v internetovém moři stalo poměrně rychle rutinní záležitostí. Ti z vás, kteří klasický surf někdy vyzkoušeli, určitě uznají, že čím větší vlna a rychlost, tím lepší…
20. 10. 2008

Sdílet

Zkuste si představit ten pocit. Plavete v neoprenu na pohupující se hladině oceánu a vyhlížíte tu pravou. Ta ne, ta také ne. Jste plni očekávání, vzrůstajícího vzrušení a nedočkavosti. Najednou už v dálce zaznamenáte neobvykle vysoký hřbet. Stěna se téměř nebezpečně zvedá stále víc. A je to, už je tady… Připomíná Čínskou zeď – stejně tak vysoká a dlouhá. Připravujete se, leháte na prkno, kontrolujete rychlost vlny za vámi a kraulujete, co to jen jde. Nabíráte rychlost současně s vlnou a naskakujete na surf, jste jako jedno tělo. Jedete neskutečně rychle a dlouho. Podařilo se jak nejlépe to šlo a vy se radujete z úspěchu a dobrého pocitu. Být ta vlna jen o něco vyšší, neměla by daleko k Tsunami. To vás ale neodradí a jdete vyčkávat na další.

Elektronické surfování nemá k tomu vodnímu svým způsobem tak daleko. V obou případech jde hlavně o rychlost. Asi nikdo z vás nestojí o pomalou přenosovou rychlost, nebo třeba služby, které nevyužije a které jsou z pravidla nedílnou součástí tarifu, jako je žralok součástí oceánu. Nejen časy ale i nabídka operátorů se mění. Naštěstí pro běžného uživatele směrem k lepšímu. Tarify s datově neomezenými limity, které neobsahují dodatečné či na první pohled skryté poplatky se stávají běžnými. Důležité je vedle rychlosti také zajištění bezpečnosti připojení proti podvodnému přesměrování. Všechny tyto parametry nabízí tarif Premium ADSL Českých Radiokomunikací, které mají díky připojení až 20Mb/s ty nejrychlejší vlny na svědomí. V případě, že si k tarifu vyberete i hlasové služby, je volání v domácí síti Českých Radiokomunikací zdarma, do ostatních sítí můžete čerpat volné minuty.

Při objednávce do konce listopadu navíc obdržíte set-top box pro příjem digitálního vysílání za 1 Kč. Ušetřit tak můžete hned dvakrát – nejen Váš čas, ale i Vaše finance. Pro zřízení služby nemusíte mít pevnou linku aktivní, stačí, když je k vám zavedena. Více detailů o nabídce v oceánu internetových informací naleznete na www.radiokomu­nikace.cz, vystoupit ze stojatých vod nebylo nikdy jednodušší.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).