Hlavní navigace

.EU domény díky skvělému týmu Explorer, a.s.

Jako jedna z prvních zahájila společnost Explorer, a.s. příjem žádostí o registrace .EU domén. Stalo se tak v úterý 15. listopadu. Od té chvíle bylo přijato více než 1500 žádostí o registraci. Za tím vším jsou hodiny usilovné práce celého týmu lidí. Těm všem patří toto poděkování.
21. 11. 2005

Sdílet

V úterý 15. listopadu se nám podařilo odstartovat projekt, za nímž již nyní stojí velmi zajímavá čísla. Nebudu zde operovat nadprůměrnou schopností našeho registračního systému ani nadhodnocovat jeho kapacity. Stačí mi reálné hodnoty – více než 1500 žádostí za necelý týden od zahájení registrací .EU domén. To je velký úspěch. Aniž by mi byla známa čísla konkurence, troufám si tvrdit, že Explorer je jedním z nejúspěšnějších registrátorů domén EU v České republice.

2025

Pracovali jsme pod časovým tlakem, problematika registrace domén .EU je velmi komplikovaná a k tomu všemu se musí Explorer starat o své zákazníky webhostingu a serverhostingu. To vše vyžaduje obrovskou disciplínu, oddanost věci a vůli dát své práci mnohem více než jen osm hodin denně pět dní v týdnu. Celý tým Exploreru pracoval na projektu www.Evropska-Domena.cz prakticky nonstop a já bych rád využil této příležitosti a poděkoval jednotlivě každému, kdo se na tomto velkém úspěchu podílel.

Děkuji Mirkovi Cvachovi, který během velmi krátké doby připravil systém pro příjem a správu žádostí o registraci domén .EU, včetně kompletního fakturačního zajištění. Klobouk (resp. sombrero) dolů!

Děkuji Honzovi Bradáčovi, který má na starosti registrační modul k Rejstříku EURid, za jeho extrémní nasazení a neuvěřitelně rychlé zorientování se v problematice. Stejně tak na jeho přispění a rady při tvorbě systému objednávek.

Děkuji Patrikovi Bajerovi za jeho kreativní přístup k webu registrátora www.Evropska-Domena.cz, nasazení v posledních hodinách před spuštěním a za trpělivost.

Děkuji Pepovi Jandečkovi, který vedle svých stávajících povinností hravě zvládl obrovský nápor, který na nás zájemci o registrace během prvních dvou dnů vytvořili, a za jeho flexibilitu v otázkách fakturace a telefonické technické podpory.

Děkuji Báře Němečkové, která se během velmi krátké doby do celé problematiky dostala a hravě si poradila s náporem dotazů. Díky ní se dostanou ty správné informace k vám všem, kteří máte zájem o domény .EU.

Děkuji Natálii Budilové, která má pod kontrolou objednávky a zároveň nemá problém vysvětlit volajícímu rozdíl mezi národní a mezinárodní ochrannou známkou.

Děkuji Davidovi Havlenovi, který nám v celém procesu pomáhal a zároveň měl stále pod kontrolou všechny servery naše i našich zákazníků.

V neposlední řadě děkuji také Míše a Filipovi z agentury Neopublic, kteří nám moc pomohli a pomáhají v osvětě kolem domén .EU a celého tohoto registračního cirkusu. Jste opravdu dobří! (pozn. autora: ze všech klientů, které získáte díky této referenci, bych měl rád provizi, díky)

Čtenáři Lupy asi těžko posoudí objektivitu mé děkovačky, ale pokud mají touhu ověřit si, že nám to skutečně funguje a že narozdíl od aktuálně běžících konkurenčních systému náš registrační proces domén .EU obsahuje všechny potřebné náležitosti požadované sdružením EURid, není nic jednoduššího než zadat adresu www.Evropska-Domena.cz, kde si mohou o svou .EU doménu zažádat.

Jsem hrdý na to, že mohu pracovat v takovém týmu.

Jan Hájek
ředitel
Explorer, a.s.
akreditovaný registrátor domén .EU

KONTAKTY
Explorer, a.s.

Jan Hájek
ředitel
email: hajek@explorer.cz
tel.: +420 241 734 615
http://www.ex­plorer.cz
http://www.evrop­skadomena.cz

Neopublic s.r.o.
Michaela Hajná
email: michaelah@neo­public.cz
Mobil +420 731 475 481

O společnosti Explorer, a.s.

Vizí společnosti je umožnit firmám a podnikatelům plně využít jejich potenciál v online světě.

Společnost Explorer poskytuje profesionální hostingové služby a zajištuje registraci a správu domén. Služeb Exploreru využívá měsíčník The Prague Tribune, publikace vydavatelství Sanoma Magazines, Henkel ČR nebo pan prezident Václav Klaus. Explorer je členem sdružení CZ.NIC, akreditovaným registrátorem domén .EU a certifikovaným partnerem společnosti Microsoft.