Hlavní navigace

Finanční rezerva a řada benefitů navíc. To je Karta Diners Club Pure+ Měšec.cz.

Kreditní karta vyžaduje zodpovědný přístup nejen při jejím používání, ale také při samotném pořizování.
20. 11. 2018

Sdílet

Je logické, že se podmínky, poplatky, výše úroku a další parametry u jednotlivých poskytovatelů kreditních karet liší. Karta Diners Club Pure+ Měšec.cz. patří mezi nejvýhodnější produkty na trhu. Nabízí dlouhé bezúročné období v délce šedesáti dnů. Znamená to, že pokud v tomto období splatíte celou vypůjčenou částku, je tato výpůjčka zcela zdarma a nebude vám účtován žádný úrok z částky. V případě, kdy lhůtu nedodržíte, je vám účtován velmi výhodný úrok 4, 9% z částky během prvního roku používání, v dalších letech pak rozumných 9,9 %. Přichystaný je pro vás také zvýhodněný roční poplatek ve výši 990 Kč oproti standardním 1 490 Kč.

Mezi věrnostní bonusy patří možnost vybrat si atraktivní výrobky a služby od partnerů Diners Clubu International za body, které automaticky sbíráte za každou platbu kartou. Nezanedbatelnou výhodou je také automatické zprostředkování cestovního a úrazového pojištění. Zcela zdarma ho získá nejen držitel karty, ale také jeho spolucestující.

Pokud vás pořízení Karty Diners Club Pure+ Měšec.cz láká, můžete zdarma zažádat o zaslání informačního balíčku, jehož součástí je také samotná karta a veškeré informace o poplatcích, úrocích, ale také benefitech. Pokud budete souhlasit s podmínkami, můžete si kartu jednoduše zaktivovat a začít používat. Pokud vás nabídka nezaujme, nic se neděje, zaslání balíčku vás k ničemu nezavazuje.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).