Hlavní navigace

Firmy.cz - vaše cesta na trh

Novou vyhledávací službu nabízí portál Seznam na adrese www.firmy.cz. Jejím prostřednictvím vás klienti najdou, ať jste v jakémkoliv regionu České republiky.
26. 3. 2007

Sdílet

Služba čerpá z původního Katalogu firem – z největší databáze firem na českém internetu. Prostřednictvím více než 332 tisíc firemních zápisů budete vidět právě tam, kde vás klienti hledají. A jako uživatelé najdete právě tu firmu, kterou hledáte.

Službu Firmy.cz využívá od jejího spuštění více jak 300 tisíc klientů. Klasický zápis na Seznamu je tu zatříděn do zvolených kategorií a uživatelem pak hledán pomocí filtrů a regionálních dotazů.

Pokud vaše firma dosud inzerovala v Katalogu Seznamu, váš zápis se do Firem přepíše automaticky. V prvním výsledku hledání se zobrazují firmy podle relevance na hledané klíčové slovo. Placené pořadí firem se zobrazuje až v jednotlivých kategoriích. Tady můžete získat:

  • Zápis exklusive
  • zápis standard
  • zápis s logem
  • základní zápis
  • negarantovaný zápis

Kromě toho nabízí služba inzerci s grafickou reklamou – tzv. Wallpaper nebo Sponzora kategorie.

Inteligentní vyhledávač je nastaven i na takové dotazy, které dříve nedávaly relevantní výsledky, např. „sklenář Praha 6“. Na nových Firmách se takový dotaz už velice přesně zodpoví a klient nemusí složitě proklikávat nastavené funkce, aby právě vaši firmu našel.

Na Firmy.cz se klient dostane buď z hlavní strany Seznamu přes Katalog, kde pomáhá nastavený abecední rejstřík, anebo z hledání v záložce Internet. Cílem hledání bude vizitka vaší firmy s jejím zobrazením na mapě, telefonním kontaktem, popisem činnosti, fotogalerií a webovou prezentací. Na tu se pak váš klient dostane jediným kliknutím navíc.

Firmy.cz  – vaše cesta na trh.