Hlavní navigace

Fotogalerie a www stránky zdarma na vlastní doméně

Ochutnejte službu, která nabízí vlastní www stránky, fotogalerie, desítky barevných šablon i elektronický obchod zcela zdarma. Navíc s e-mailem ke každé doméně.
4. 5. 2011

Sdílet

Pokud jste ještě neslyšeli o službě inPage, jedná se o systém pro snadné vytvoření hezkých webových stránek, který dnes využívá přes 2000 uživatelů. Produkt nabízí brněnská společnost ZONER software a jeho součástí je i e-shopový modul, díky kterému může každý během chvíle vyzkoušet prodej zboží na internetu.

inPage Mini – základ pro každou doménu

Žhavou novinkou letošního jara je nová varianta inPage Mini, kterou si může každý zákazník zřídit zdarma na doméně a nastartovat svoji prezentaci na internetu. Novou službu využije prakticky každý. Od rodin s osobními stránkami, pro které je hlavním lákadlem fotogalerie, až po živnostníky, kteří dosud nemají žádnou prezentaci a postačí jim několik stránek s informacemi o službách a kontaktní formulář. Na své si přijdou i tvůrci tzv. MFA stránek, pro které je vytvoření nového webu otázkou 5 minut.

Jednoduché zřízení na vlastní doméně

Novou službu si bezplatně může zřídit každý zákazník, který má svoji doménu pod správou webhostingu CZECHIA.COM. Po přihlášení do administrace si jednoduše u domény zvolí novou službu, vybere si program inPage Mini a potvrdí objednávku. Do pár minut obdrží e-mail o zřízení služby a může se vrhnout do tvorby nového webu.

inPage Mini nabízí

  • webové stránky na vlastní doméně 
  • e-mail
  • fotogalerii
  • barevné šablony vzhledů
  • kontaktní formulář
  • vyzkoušení e-shopu
  • zřízení na více než 100 druzích světových domén
  • 100% zdarma

Netroufáte si na nový web? Pomůže vám Průvodce

Pokud se stále domníváte, že si své stránky nejste schopni sami vytvořit, nabízí inPage průvodce vytvořením webu. Ten pomůže v jednoduchých krocích vytvořit web a vy se tak můžete během několika minut pyšnit zcela novými stránkami.

Akce na EU domény

Na závěr bychom rádi zmínili i akci pro registrace EU domén, které jsou do poloviny května se slevou 50 % + 1 rok zdarma.

Za pouhých 90 Kč + DPH teď může mít svoji doménu i se stránkami opravdu každý!

Pokud se chcete o Mini inPage dozvědět více, přečtěte si info na našich stránkách nebo si rovnou objednejte nějakou doménu. Můžete také bez problému převést svoje domény od jiných poskytovatelů. Rádi Vám s čímkoli poradíme na naší nonstop zákaznické podpoře 603 196 637.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).