Hlavní navigace

General Registry představuje službu Master API, novým partnerům nabízí .cz doménu na 1 rok zdarma

Master API (MAPI) je určeno všem, kteří spravují řádově desítky a více .cz domén. Tato služba propojí systém zákazníka s registračním systémem Domainmaster a tak umožní zautomatizování opakujících se operací prováděných s .cz doménami. Tím se zkrátí čas potřebný na administraci a ve výsledku dojde i ke snížení nákladů a k omezení chyb lidského faktoru. Při vytváření MAPI byl kladen důraz na jednoduchou implementaci do systému zákazníka.
4. 11. 2009

Sdílet

Dobrou zprávou pro webhostingové, webdesignové společnosti, ISP a další, kteří se zabývají správou většího počtu .cz domén, ale nemají potřebu, nebo jim zatím jejich finanční, technické nebo jiné podmínky nedovolují stát se registrátorem .cz domén je, že nyní mohou provádět činnosti spojené s doménami efektivněji a pohodlně.. Registrace .cz domény prováděna přes běžné webové formuláře obvykle obnáší ruční zdlouhavé zadání všech potřebných údajů, ověřování jejich správnosti, vyčkávání na příchod výzvy k platbě, realizaci platby a nakonec čekání na provedení registrace samotným registrátorem. Naproti tomu MAPI umožňuje všechny tyto kroky zahrnout do jediného požadavku. Za podmínky, že má partner u nás složenou kreditní zálohu, je možné provést registraci .cz domény za několik málo vteřin. Podobně je možné urychlit i proces transferu, nebo prodloužení .cz domény.

MAPI je bezplatně a neomezeně přístupné všem zákazníkům General Registry. Je připravena i testovací instance pro ty, kteří by si chtěli fungování nejprve vyzkoušet mimo ostrý systém.

U příležitosti představení této služby zahajujeme zvýhodněnou nabídku .cz domén pro naše nové partnery, 1. měsíc po uzavření partnerské smlouvy dostávají ke každé nově zaregistrované .cz doméně její prodloužení na druhý rok zdarma.

O společnosti: Koncem roku 2008 General Registry s.r.o. změnila majitele a je nyní majetkově propojena s INTERNET CZ, a.s. Tímto krokem se stala i členem skupiny ARUBA s.p.a. General Registry je na páté příčce v počtu registrovaných .cz domén.