Hlavní navigace

General Registry nabízí k .eu doménám vedení DNS

Společnost General Registry zavedla službu vedení dns pro .eu domény. Je určena jak koncovým klientům, tak menším partnerům, kteří nemají své dns servery.
5. 1. 2011

Sdílet

Hlavní výhodou pro koncové klienty je možnost získat k nově registrované .eu doméně doplňkovou službu zdarma, pro partnery úspora nákladů, možnost přejmenování nameserverů a administrace domény a dns na jednom místě. 

Koncoví uživatelé mají možnost objednat si službu při registraci .eu domény. Přímo v objednávkovém formuláři najdou názvy našich nameserverů, které je potřeba v případě zájmu o využití našich DNS vložit. Ve stejném rozhraní mají možnost zřídit si příslušné záznamy. K nově registrované .eu doméně je služba vedení DNS poskytována zdarma

Pro naše partnery znamená využití našich dns serverů úsporu finančních prostředků, které by jinak museli vynaložit na pořízení vlastních, případně pronájem cizích serverů. Samozřejmostí je možnost registrace i správy nameserverů i DNS záznamů v jednom rozhraní na www.domainmas­ter.cz. Spolehlivost provozu domén je zajištěna umístněním jednotlivých DNS serverů v rozdílných (geografických) lokalitách a v různých autonomních systémech. 

Vycházíme vstříc i partnerům, kteří chtějí využívat naše dns pro domény koncových klientů pod svým názvem, na své doméně. Na základě e-mailové žádosti provedeme příslušná nastavení, partner si pak může zaregistrovat nový nsset s názvy nameserverů, které si sám zvolí a s vlastním technickým kontaktem. Podmínkou je, aby subjekt měl s námi uzavřenou partnerskou smlouvu, pak stačí zaslat požadavek na info@generalre­gistry.cz a my zařídíme vše ostatní. Jestliže ještě nejste naším partnerem a měli byste zájem zjistit další výhody partnerství s námi, zaregistrujte se prosím na www.generalre­gistry.cz/par­tneri, zašleme Vám přístup do partnerské sekce. 

O společnosti GENERAL REGISTRY, s.r.o.

General Registry se specializuje na registraci a správu domén. Na trhu působí od roku 2003. Zaujímá pátou příčku v počtu registrovaných .CZ domén, což znamená téměř 10% tržní podíl, jde o více než 60 tisíc .cz domén. Celkově však spravuje více než 80 tisíc domén. Koncem roku 2008 společnost změnila majitele a stala se členem skupiny ARUBA s.p.a., která jim poskytuje zázemí. Více o společnosti najdete na stránkách http://www.ge­neralregistry­.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).