Hlavní navigace

HD rozlišení obrazu otevírá novou dimenzi při sledování sportu

Rok 2012 je ve znamení přechodu z SD na HD rozlišení obrazu. Kvalitní obraz maximalizuje zážitek ze sportovních výkonů a otevírá novou dimenzi při sledování sportovních událostí.
9. 5. 2012

Sdílet

Během tohoto roku dojde k ukončení kódovacího systému Cryptoworks a všichni provozovatelé satelitního vysílání budou muset přejít na nový systém, který se jmenuje Irdeto. Tento systém zajišťuje daleko lepší zabezpečení a přináší spoustu nových funkcí. Pro příjem HD proto bude nutné mít přijímač s kódovacím systémem Irdeto. „Většina uživatelů má dnes LCD televizory, plazmu nebo LED. Teprve přechodem na HD satelitní příjem využijí kvality těchto televizorů,“ upozorňuje specialista na satelitní techniku Jiří Ticháček. Kvalitu obrazu ocení především fanoušci sportu, kterým nyní začíná zlaté období. Sportovní přenosy v HD kvalitě maximalizují zážitek ze sportovních výkonů. Satelity BENSATpatří k satelitům nové generace, které fungují na novém systému Irdeto.

BENSAT – vždy o krok napřed

Satelitní technologie se neustále vyvíjejí, proto je důležité být vždy o krok napřed. Vývojový tým BENSATu sleduje aktuální trendy v oblasti satelitů po celém světě a tyto poznatky se promítají do kvality funkcí satelitů a také do konformity uživatelů. Software se musí přizpůsobit svému uživateli a ne naopak. „Naši technici spolupracují se společností Skylink a díky tomu mohou neustále vylepšovat funkce satelitních přijímačů a zvyšovat jejich kvalitu. Certifikované přijímače umí automaticky stahovat aktualizace i v době Standby režimu,“ popisuje Jiří Ticháček a dodává, že společnost Skylink nové satelity značky BENSAT testuje a na základě toho jim uděluje certifikaci Skylink ready. Zákazníci tak mají jistotu kvalitního produktu.

Fandíme sportu

Letošní rok je nabitý sportovními událostmi. První polovina května patří Mistrovství světa v hokeji, začátkem června odstartuje Mistrovství světa ve fotbale a v červenci začínají Letní olympijské hry v Londýně. Jedna sportovní událost za druhou, a všechny stojí za to vidět. Kdo si chce opravdu užít olympiádu a mistrovství, měl by vyzkoušet HD rozlišení obrazu. Televizní obrazovka se satelity BENSAT, který přijímá nový kódovací systém Irdeto, promění váš obývák v tribunu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).