Hlavní navigace

Hledá se Account manager eventů

Hledáme zapáleného a aktivního člověka, který rád komunikuje s lidmi, domlouvá spolupráce, připravuje na míru prezentaci klientů na našich akcích a vyhledává nové obchodní příležitosti.
13. 4. 2016

Sdílet

Koho hledáme

Budete mít na starosti firemní členy TUESDAY Business Network a partnery našich konferencí a vzdělávacích akcí z oblasti marketingu, médií, financí či e-commerce (např. Czech Internet Forum, Křišťálová Lupa, E-Business Forum a mnoho dalších).

Tato pozice je vhodná pro člověka s pozitivním přístupem, který dokáže spolupracovat v rámci menšího týmu, spolehlivě, obětavě a systematicky. Naprosto nezbytné jsou skvělé komunikační schopnosti, včetně písemného projevu a slušná úroveň angličtiny. 

Nehledáme úplného nováčka, ale osobnost s prokazatelnými obchodními zkušenostmi, kontakty a výsledky.

Co můžeme poskytnout

Práci na zajímavých projektech v oblastech, kde se pořád děje něco nového. Velkou míru samostatnosti, odpovědnosti a interní podpory. Získáte hodně nových kontaktů a zkušeností, zároveň se budete moci na našich akcích spoustu nových věcí naučit. 

V naší firmě panuje přátelské prostředí, máme docela pružnou pracovní dobu, v kanceláři je k dispozici nejen výkonný kávovar, ale denně čerstvé ovoce. K tomu pět týdnů dovolené i výuka cizích jazyků. A sídlíme přímo nad metrem Hradčanská, takže dostupnost ideální.

Kdo jsme my?

Jsme jedno z nejstarších čistě internetových vydavatelství, na trhu působíme už od roku 1998 a jsme ze sta procent vlastněni českým managementem. Naše odborné servery a konferenční akce jsou tradičně považované za důvěryhodný zdroj kvalitního a inspirativního obsahu se schopností ovlivnit klíčové skupiny čtenářů a osobností v oblasti IT, financí či e-commerce.

Dejte nám o sobě vědět co nejdříve. Pošlete nám svůj životopis a doprovoďte ho motivačním dopisem. Těšíme se na vás.