Hlavní navigace

Home Credit hledá nové Javisty a nabízí jim unikátní trénink

Brněnské IT centrum skupiny Home Credit otevírá v těchto týdnech unikátní JAVA Trainee Program, do kterého chce nalákat čerstvé nebo budoucí absolventy vysokých škol.
12. 7. 2012

Sdílet

Zbystřit by měli všichni zájemci, kteří se zajímají o IT a vývoj rozsáhlých aplikací v programovacím jazyce JAVA, právě dokončili vysokou školu, případně se chystají nastoupit do posledního ročníku, sní o závratné kariéře a jsou ochotni na sobě zapracovat. Plus oplývají inteligencí i selským rozumem.

Hledáme ty nejlepší z nejlepších, protože jen díky tomu se můžeme udržet na špici, potvrzuje Kateřina Portová z IT centra skupiny Home Credit. Není ani tak důležité, jestli už jazyk JAVA (byť teoreticky) ovládají, nebo jestli ho znají jen z doslechu a chtěli by proniknout do jeho tajů. Podstatný je talent a nadšení.

Úspěšným kandidátům pak IT centrum nabídne sérii ucelených programů zaměřených především na získání praktických zkušeností pod vedením špičkových mentorů. Ti jim předají své znalosti o technologiích Spring, Hibernate nebo Wicket společně s know-how společnosti a vychovají si tak vlastní novou generaci JAVA profesionálů

Naše IT centrum dodává IT řešení jak pro všechny společnosti mezinárodní finanční skupiny Home Credit, tak pro další společnosti skupiny PPF. S našimi aplikacemi pracují desetitisíce kolegů, náš software zpracovává úvěry milionů klientů a náš tým spravuje databáze z různých koutů světa. A protože skupina neustále expanduje, potřebujeme nové talentované kolegy, kteří nám pomohou vytvářet software třeba pro nový kontinent, vysvětluje Kateřina Portová. Skupina Home Credit působí v 8 zemích Evropy a Asie, nedávno otevřela pobočky v Indii a momentálně připravuje expanzi do Indonésie.

Kromě atraktivního JAVA školení a dalšího profesního i jazykového vzdělávání nabízí společnost úspěšným uchazečům smlouvu na dobu neurčitou, možnost služebních cest do exotických destinací v rámci IT projektů, zajímavé finanční ohodnocení včetně nejrůznějších benefitů i perspektivní kariéru v globálním IT centru, to vše navíc zaštítěné vidinou pohodového a přátelského týmu profesionálů.

Zájemci mohou posílat své životopisy na hr@homecredit.net, případně si zavolat pro více informací na tel. +420 549 447 042. Vybraní uchazeči vzápětí absolvují pohovor a následně se zúčastní Assessment Centra, na jehož základě se IT tým dozví jména svých nových kolegů.

Podrobnější informace najdete na stránkách http://itc.homecredit.net/.