Hlavní navigace

Huawei posiluje na trhu s nositelnou elektronikou. V ČR zaznamenal rekordní meziroční nárůst 354 %

 Autor: Huawei
Nositelná zařízení Huawei mají stále více spokojených uživatelů. V meziročním srovnání Q1 2021 a Q1 2020 vzrostly dodávky wearables od Huawei v České republice o 354 %.
15. 7. 2021

Sdílet

V zemích střední a východní Evropy a Skandinávie o 67 %, což vyneslo společnost na vedoucí příčku v této kategorii. Studie také ukázala, že spokojenost a loajalita zákazníků se stále zvyšuje – během prvních čtyř měsíců roku vzrostla míra NPS o 15 bodů. Společnost si proto slibuje velmi dobré výsledky i od nejnovější série chytrých hodinek Huawei Watch 3, která se tento týden začala prodávat v České republice.

V průběhu pandemie se nositelná zařízení stala důležitou součástí každodenního života, pomáhala sledovat fyzickou aktivitu během lockdownu a poskytovala detailní informace o našem zdraví. Huawei prosazuje investice do inovací díky největší laboratoři pro sledování zdraví a sportovních činností, která pomáhá udržovat společnost v čele mezi konkurencí a přináší obrovskou spokojenost uživatelů.

Meziroční růst tržeb

Zatímco celý trh s nositelnými výrobky meziročně roste, podle zprávy International Data Corporation (IDC) byl Huawei v prvním čtvrtletí roku 2021 jedinou společností, která překonala objemy dodávek Q4 2020, čímž se postavila proti trendu obvykle pomalejšího začátku roku. Úspěšný rok společnosti Huawei byl rovněž zdůrazněn meziročním nárůstem dodávek nositelných zařízení o 67 % v zemích střední a východní Evropy a Skandinávie, což vyneslo společnost na vedoucí příčku v této kategorii. V České republice dosáhla společnost meziročního nárůstu 354 %.

Rostoucí míra NPS

Jaký je základ tohoto skvělého obchodního úspěchu? Spokojení klienti, ochotní doporučit produkty Huawei svým příbuzným a přátelům. Průzkum provedený společností Huawei pomocí nástroje Net Promoter Score ukázal, že věrnost zákazníků nositelných zařízení Huawei se neustále zvyšuje a za poslední čtyři měsíce vzrostla o 15 bodů (ze 42 bodů v lednu 2021 na 57 v dubnu téhož roku). Opakovaně sdílená zpětná vazba potvrzuje, že wearables od Huawei splňují všechna očekávání a potřeby. Zákazníci jsou obzvláště spokojeni s dlouhou výdrží baterie, odolností a funkcemi, které umožňují kontrolu tréninků a množství sledovaných zdravotních hodnot.

Vzhůru k inovacím

Společnost Huawei intenzivně investuje do technologických inovací a výzkumu, které jsou hnacím motorem v odvětví nositelných zařízení. Nově otevřená laboratoř Huawei Health Lab je domovem nových nápadů a špičkových produktů v oblasti zdravotní a sportovní vědy. Laboratoř kombinuje dvě zóny: experimentální oblast pro testování spolehlivosti všech chytrých wearables, a experimentální oblast vybavenou více než 20 typy špičkového vybavení pro výzkum a vývoj. 

Nejnovější Watch 3 a Watch 3 Pro

Dopomoci k dalším skvělým výsledkům by společnosti Huawei měla i nejnovější série hodinek Huawei Watch 3. Hodinky jsou k dispozici na e-shopu Huawei a u všech vašich oblíbených prodejců včetně značkové prodejny Huawei Experience Store v OC Chodov. WATCH 3 Black pořídíte za 9 999 Kč, WATCH 3 Brown za 10 499 Kč, WATCH 3 Pro Brown za 10 999 Kč a WATCH 3 Pro Titanium za 15 999 Kč. Při objednávce do 25. července 2021 navíc k hodinkám získáte bezdrátová sluchátka s aktivním potlačením hluku Huawei Freebuds 4i jako dárek.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).