Hlavní navigace

HyperInzerce.cz a HyperZbozi.cz zahajují podzim s novou grafikou a funkcemi

Inzertní portál HyperInzerce.cz a srovnávač cen výrobků HyperZbozi.cz představily novou grafickou podobu stránek a nové funkce, které uživatelům zpříjemní a zjednoduší práci s inzertním systémem.
30. 9. 2010

Sdílet

Po roční aktivní práci designérů a techniků, představila společnost HyperMedia, a.s. novou podobu oblíbeného inzertního portálu HyperInzerce.cz. Ta osloví uživatele nejenom nadčasovou grafikou, ale také výrazným rozšířením funkcionalit, které mohou při vkládání inzerátů využívat.

Uživatelé mohou i nadále vkládat své inzeráty zcela zdarma a doplňovat je vhodnými obrázky nebo videem. Velkou změnou je možnost zobrazení detailních statistik zobrazení a reakce na jednotlivé inzeráty, uvádí Petr Beneš, výkonný ředitel společnosti HyperMedia, a.s.

Novou grafickou podobu získal i srovnávač cen zboží HyperZbozi.cz sdružující nabídku přes 6.000 internetových obchodů a umožňující srovnávat ceny více než 18. milionů kusů zboží od elektroniky po automobily.

Nové změny na stránkách HyperInzerce.cz se týkají i komerčních inzerentů, kteří mohou využívat nové reklamní formáty bannerové inzerce, a lépe tak oslovit jednotlivé uživatele. Dle červencových statistik měření NetMonitor, navštívilo portál HyperInzerce.cz celkem 916.951 unikátních uživatelů. HyperInzerce.cz se tak řadí mezi jeden z nejnavštěvo­vanějších portálů pro bezplatnou inzerci v ČR. Návštěvnost v běžných měsících přitom překračuje 1 mil. unikátních uživatelů.

Jednou z hlavních podzimních změn je také nová funkce tzv. „topování inzerátu“, kdy je možné prostřednictvím SMS platby přesunout inzerát na vyšší pozici nebo barevně zvýraznit. V nejbližší době bude způsob úhrady rozšířen i o přímé platby platební kartou nebo prostřednictvím služby PayPal.

V rámci úprav jsme chtěli našim inzerentům práci se systémem co nejvíce usnadnit. V současné chvíli si tak mohou všichni inzerenti prohlédnout reakce na publikované inzeráty, snadno inzeráty pozastavit nebo nahlížet do archivu publikovaných inzertních sdělení, dodává Petr Beneš.

Uživatelé HyperInzerce.cz mají díky aktuálním změnám více možností pro snadné hledání vhodných inzerátů, ať už ve formě fulltextového vyhledávání nebo na základě výběru z kategorií. Před spuštěním je i fulltextový našeptávač.

Společně s úpravami HyperInzerce.cz, získal novou mladistvou tvář také AdresarFirem.cz, na kterém se pravidelně prezentuje více než 95 000 firem. Do budoucna se plánuje jeho propojení se službou PosliPoptavku.cz. Propojením získají zadavatelé poptávek větší možnosti pro oslovení širšího počtu budoucích obchodních partnerů a klientů. V současné době portál HyperInzerce.cz eviduje přes 500 poptávek denně, které budou distribuovány prostřednictvím portálu PosliPoptavku.cz.

O společnosti:
HyperMedia, a.s. je provozovatel největšího inzertního portálu v ČR (HyperInzerce.cz) a řady dalších tématických webů. Portály společnosti HyperMedia, a.s. měsíčně navštíví přes 1,3 mil. unikátních uživatelů dle měření NetMonitoru. Společnost provozuje celkem 20 portálů (např. HyperBydlení.cz, HyperReality.cz, HyperInzerci.cz a AdresářFirem.cz).

Kontakt:
Lada Rajtrová, DiS.
Specialista marketingu, HyperMedia, a.s.

Email: rajtrova@hyper­media.cz
Tel.: +420 234 776 863

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).