Hlavní navigace

HyperMedia, a.s. přichází s revolučním personálním portálem HyperPráce.cz

Nový design stránek, praktické informace a nové funkce týkající se trhu práce, vzdělávání a pracovně právních vztahů, to vše najdete nově na portálu www.hyperprace.cz.
19. 1. 2011

Sdílet

Nejdůležitějším úkolem HyperPráce.cz je najít uchazečům novou práci a zaměstnavatelům vhodné posily do týmu. Kromě nabídek na stálé zaměstnání zde najdete i brigády pro studenty, práci pro čerstvé absolventy a handicapované zájemce. Komu se nechce procházet výpisy pracovních pozic, má možnost pohodlně si navolit svého Hlídače práce, který zasílá nabídky práce do emailu zcela sám, stačí pouze ve formuláři vybrat kategorie, obory a další položky.


Zcela nově HyperPráce.cz poskytne i praktické informace a zajímavosti, týkající se trhu práce, vzdělávání a pracovně-právních vztahů. Na portálu je možno již nyní, informovat se o úřadech práce, pomocí praktické kalkulačky si vypočítat mzdu a navíc je Hyperpráce.cz dosud jediným personálním portálem, který poskytuje online denně aktualizovaný přehled nabízených platů v jednotlivých krajích a profesích v ČR. Díky tomu, že je tato sekce na HyperPráci.cz zcela nová, tak je každý den intenzivně doplňována, aby mohla nabídnout širokou škálu potřebných a užitečných informací z trhu práce. V tuto chvíli je připravován přehled pracovních a vzdělávacích agentur a zaměstnavatelů.


Revoluční změnou prošlo i rozhraní pro zaměstnavatele, kteří mohou nyní spravovat nabídky volných pozic a zpracovávat odpovědi od uchazečů. U jednotlivých pozic se nyní setkáte i s počty zobrazení a počty reakcí od uchazečů, které jsou pro zaměstnavatele určitě zajímavé.


Nabídka služeb je široká, takže si opravdu vybere každý, a navíc lze vše objednat online prostřednictvím kreditních balíčků. Díky možnosti nákupu kreditů online tak může zaměstnavatel vyvěsit novou pracovní pozici téměř okamžitě, uchazeči ji hned vidí a mohou se o danou pozici ihned hlásit. Jedinečnou příležitost přesvědčit se zdarma o efektivitě této služby mají zaměstnavatelé do 31.3.2011. Každý, kdo se do tohoto data nově zaregistruje, dostane zdarma balíček služeb EASY v hodnotě 2 300 Kč. Balíček obsahuje 1 500 kreditů k volnému využití, které lze čerpat po zcela neomezenou dobu a prověřit tak kvality portálu.


Portál HyperPráce.cz je tedy nejen v novém kabátě, který koresponduje s grafickým provedením všech projektů společnosti HyperMedia a.s., ale současně je velice zdařilý po své technické stránce jako ostatní portály společnosti a to například HyperInzerce.cz, HyperReality.cz, HyperSlevy.cz , HyperZboží .cz či zcela nový VýběrSlev.cz.


Kontakt:
Oddělení Marketingu
HyperMedia, a.s.
Email: marketing@hyper­media.cz
Tel.: +420 234 776 863
www.hypermedia.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).