Hlavní navigace

Hyperprojektů na českém Internetu přibývá

Na konci letošního léta vstoupily na český Internet dva nové zajímavé projekty, zaměřené na obor nemovitostí a bydlení: HyperBydlení.cz a HyperReality.cz.
21. 11. 2007

Sdílet

Jak názvy napovídají, oba weby HyperBydlení.cz a HyperReality.cz mají společný původ. V jejich pozadí stojí největší český inzertní portál Hyperinzerce.cz. Proč právě tento obor?

Reality a bydlení jsou věc, která se týká každého z nás, říká Petr Beneš, výkonný ředitel firmy Hyperinzerce, s.r.o., která oba weby provozuje. Je to velmi široký segment trhu, který se týká velkého množství firem od výrobců nábytku přes stavebniny až po developery a realitní kanceláře. Na Hyperinzerci mají reality a bydlení dlouhodobě vysokou návštěvnost a úspěšnost kampaní a proto jsme se rozhodli věnovat jim více prostoru, a to formou specializovaných portálů.

O struktuře webů nám více poví Jan Šmidák, tvůrce portálu Hyperinzerce.cz a ředitel internetových projektů Hyperinzerce, s.r.o.: HyperBydlení je web opravdu pro každého. Jsem velmi rád, že se nám podařilo najít tak dobrý redaktorský tým, který je schopný poutavou formou psát pro širokou veřejnost. Ale nenechte se zmýlit – články jsou dostatečně odborné na to, aby vám byly schopné poradit při aranžování interiéru nebo například při stavbě domu. Jsou dobře rozděleny podle zaměření  – interiér, exteriér, stavba, financování apod., takže každý si rychle najde to, co ho zajímá. Součástí webu je i rozsáhlý katalog firem z oboru stavění a bydlení a nově i diskusní fórum.

hyperbydlení

" Také další zmiňovaný projekt, HyperReality, obsahuje katalog firem, resp. realitních kanceláří. Ten ale není hlavním obsahem stránek – tím jsou jednotlivé nabídky realitních kanceláří. Již nyní u nás inzeruje několik desítek renomovaných realitních kanceláří z celé ČR, takže zde najdete tisíce aktuálních nabídek na byty k prodeji, byty k pronájmu, rodinné domy, pozemky, komerční prostory a další nemovitosti. Samozřejmostí je přehledná grafická úprava a možnost filtrování nabídek. Obsah HyperRealit vhodně doplňuje sekce Nemovitosti a Byty na Hyperinzerci, které jsou zaměřené spíše na soukromé inzerenty."

hyperreality

Za cca 2–3 měsíce si nové projekty vydobyly průměrnou návštěvnost mezi 1500 a 2000 uživateli denně, čímž se v oblíbenosti dostaly před některé podobně zaměřené weby, fungující i několik let.

Základní informace o provozovateli, firmě Hyperinzerce, s­.r.o.

Hyperinzerce, s.r.o. je ryze česká internetová společnost. Založena byla v roce 2005, ale její hlavní projekt, inzertní portál Hyperinzerce.cz, funguje již od roku 2003. V dnešní době firma provozuje několik dalších portálů, a to zejména prestižní databázi Adresář Firem.cz a informační katalogy zboží z oblasti IT (Katalog Mobilů.cz, Katalog Notebooků.cz, Katalog Fotoaparátů.cz) a auto-moto (Katalog Automobilů.cz, Katalog motocyklů.cz). Podle auditů NetMonitor a Toplist se návštěvnost webů, provozovaných společností Hyperinzerce, s.r.o., pohybuje aktuálně přes milión uživatelů měsíčně, kteří shlédnou více než 15 miliónů stránek. Tím se řadí mezi nejnavštěvovanější servery v ČR. Do budoucna se společnost hodlá zaměřit na zdokonalování stávajících služeb a rozšiřování portfolia webů o inovativní a uživatelsky atraktivní webové projekty.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).