Hlavní navigace

HyperSlevy.cz nově na Libimseti.cz

Slevový portál HyperSlevy.cz, kde najdete každý den mnoho bezkonkurenčních nabídek se šokujícími slevami až 90%, uzavřel spolupráci se zábavním portálem Libimseti.cz.
24. 3. 2011

Sdílet

Portál HyperSlevy.cz, který patří mezi elitu na poli českého internetu jak počtem zákazníků, tak počtem realizovaných akcí se slevami mezi 50 až 90%, se spojil se známým českým internetovým zábavním portálem Libimseti.cz, který nabízí širokou škálu služeb spojených s komunikací po této sociální síti. K tomu nejzajímavějšímu, co už několik let přitahuje české uživatele na server, je hlavně systém seznamování a fotky, jejichž prezentaci v rámci komunikace tento portál nabízí.

A proč právě spolupráce těchto dvou portálů? Portál HyperSlevy.cz se specializuje na produkty pro muže a ženy v produktivním věku, kteří chtějí kvalitně trávit svůj volný čas, relaxovat, cestovat apod. Tyto aktivity pak mohou podnikat uživatelé buď sami, s kamarády nebo s protějškem, se kterým se třeba seznámili právě přes portál Libimseti.cz. Oba tak mají šanci snadno nahlédnout do aktuální nabídky slev. V široké nabídce lze najít nejen wellness a fitness akce, kosmetické služby, ale i různé gastronomické nabídky, víkendové pobyty pro dva, ale také zcela unikátní zážitky typu jízda na čtyřkolce nebo let balónem.

Výhodné je, že lze slevové kupóny využít zpravidla okamžitě po objednání a jejich platnost trvá i několik měsíců, času pro jejich využití je tedy opravdu dostatek. Samotný proces nákupu je velice jednoduchý, stačí vyplnit kontaktní email a telefon, zvolit způsob platby a potvrdit objednávku. Pokyny k platbě i kupon obdrží zákazník ihned emailem.

Záložka HyperSlevy.cz se tedy nově nachází v hlavním menu stránky Libimseti.cz a to po pravé straně. 

Portál HyperSlevy.cz patří k jednomu z projektů společnosti HyperMedia, a.s., která je provozovatelem i mnoha dalších projektů jako jsou například HyperInzerce.cz, HyperBydleni.cz, HyperReality.cz, HyperZboží.cz, HyperPráce.cz, VýběrSlev.cz.

Kontakt:
Oddělení Marketingu
HyperMedia, a.s.
Email: marketing@hyper­media.cz
Tel.: +420 234 776 863
www.hypermedia.cz


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).