Hlavní navigace

IceWarp přebírá zákazníky Groupware Server od Software602

Společnost Software602 ukončila vývoj serverového produktu Groupware Server 6 a do budoucna se hodlá zaměřit pouze na elektronizaci dokumentů a formulářů.
16. 12. 2009

Sdílet

Zákazníci, kteří budou chtít získat záruku dalšího technologického vývoje, mohou za zvýhodněnou cenu přejít na nový IceWarp Mail Server 10.

Ti zákazníci, kteří budou chtít u Groupware Server 6 (a LAN SUITE 2004) zůstat i nadále, budou moci ještě do konce příštího roku využívat technickou podporu. Software602 však doporučuje kompletní migraci na modernější platformu IceWarp. S podrobnostmi možnosti upgradu a cenové politiky budou jednotliví zákazníci kontaktováni v případě, že vyplní formulář na adrese: icewarp.cz/602.

IceWarp Mail Server 10 je serverový produkt, který umožňuje správu e-mailů, kalendářů, kontaktů, poznámek a dokumentů z několika míst zároveň. Je tak přímou konkurencí pro Exchange Server od Microsoftu nebo Lotus Notes od IBM. Vedle standartních funkcí nabízí například přímou podporu pro VoIP a lze ho synchronizovat s většinou mobilních zařízení včetně Blackberry. Pomocí jednoduché aplikace je možné napojení na Outlook, nebo lze využít IceWarp Destop klienta jako plnohodnotné náharady za něj.

Podle Jaroslava Javornického, obchodního ředitele IceWarp ČR, Mail Server 10 ve výčtu funkcí a výkonu plně konkuruje ostatním produktům na trhu, navíc ale nabízí mnohem nižší cenu. IceWarp 10 je dodáván i jako kompletní řešení včetně hardwaru, technici tedy přivezou hotový server, provedou migraci ze stávajícího řešení a firma dále poskytne technickou podporu. Kompletní migrace dat je zajištěna i v případě přechodu z groupware produktů Software602.

Více o vzájemné spolupráci naleznete v tiskové zprávě na http://www.ice­warp.cz nebo http://www.602­.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).