Hlavní navigace

In-Comms Forum: tipy, vychytávky a zlepšováky pro interní komunikaci

Hnacím motorem každé úspěšné firmy jsou její zaměstnanci. Jak se o ně starat, správně s nimi komunikovat a jak je motivovat k lepším výkonům?
26. 4. 2016

Sdílet

Interní komunikace vždycky žila spíš ve stínu své starší sestry – komunikace externí. V poslední době se ale o tom, jak s kolegy a zaměstnanci komunikovat, mluví víc a víc. A proto se zkonference In-Comms Forum stává tradice. Už potřetí se na jednom místě sejdou ti, kteří mají na starosti, aby všichni věděli všechno ve správnou dobu, a pracují na tom, aby jejich kolegové byli motivovaní a práce je bavila. Protože když se interka dělá dobře, šlape firma jako dobře namazaný stroj.

Na co konkrétně se můžete těšit?

Carol Whitworth z Velké Británie na konkrétních příkladech ukáže, jak v interní komunikaci využívat hlavně vizuální komunikaci.

Tipy, jak vylepšit e-maily i cedule v rámci firmy, ukáže Michaela Mužíková, kterou můžete znát z jejího blogu 365 copy triků.

Magda Chvalinová z Insiders si připravila prezentaci o sedmi žhavých trendech v interní komunikaci.

Filip Šubr vám popíše, jak nastavoval interní komunikaci od úplné nuly. A to v Sazce, firmě s několika sty zaměstnanci.

Intranet je věčný oříšek interní komunikace. Ondřej Zapletal z Etnetera se na něj podívá z UX pohledu a ukáže vám nejčastější chyby. A to na konkrétním příkladu intranetu skupiny KKCG.

Honza Pastyřík je také z Etnetery a ukáže vám případovku přímo z jejich vlastních řad. Jak přestěhovat firmu plnou ajťáků, zapojovat je do procesu a přitom se z toho nezbláznit?

Komunikovat změny je vždycky za trest. Ale v THK RHYTHM AUTOMOTIVE CZECH se s tím popasovali parádně. Iva Hopiánová představí, jak se u nich komunikovala změna vlastníka a přechod z americké kultury na japonskou.

Naopak eventy pro zaměstnance patří k těm zábavnějším povinnostem. Pokud ale máte nápady. Inspirovat se můžete třeba od Barbory Pluhařové z Mandarin Oriental Prague, kteří připravili slavnostní vyhlášení ankety zaměstnanec roku ve stylu Stardance.

Konference se uskuteční v úterý 24. května od 9 hod. Seznamte se s kompletním programem konference.

Partnery konference jsou Insiders, Channel Crossings, Shutterstock. Konferenci organizuje TUESDAY Business Network.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).