Hlavní navigace

iNETPrint: nový kalkulační systém na českém trhu

Novátorské on-line kalkulátory a objednávkový systém výrazně ušetří čas i peníze. iNETPrint, specialista na on-line produkci prezentačních materiálů, spouští technologicky vyspělý systém verze 2.0.
26. 4. 2011

Sdílet

Nový systém iNETPrint 2.0 využívá nejmodernějších integrovaných nástrojů, díky kterým na 2 až 3 kliknutí získáte kompletní cenovou nabídku z široké škály sortimentu a reklamního zboží. Velmi jednoduše, z pohodlí například vlastní kanceláře, tak najdete optimální řešení pro své prezentační a propagační materiály.

Tato ryze česká firma má dnes přes 13 tisíc zákazníků a každý den realizuje desítky výrobních zakázek. Pro představu, klientelu tvoří z 39 % středně velké firmy, z 33 % malé firmy, z 20 % komunikační agentury a grafická studia a z 8 % ostatní, mezi které patří přeprodejci, fyzické osoby, zájmové skupiny (komunity) a státní správa.

Kalkulátory si vás získají hned

Zákazníci hned první měsíc po spuštění systému objevili výjimečnost kalkulátorů a začali plně využívat jejich služeb. Jen za prvních 45 dní klienti uskutečnili více jak 8.300 on-line kalkulací, což je zhruba 25× více než přes dřívější systém za stejné období. Kalkulátory umožňují v jediném kroku zkalkulovat a porovnat až 5 různých nákladů co do počtu kusů a navíc srovnat různé technologie či provedení produktu a brandingu. Výsledná data se pak přehledně zobrazí na jediné stránce, aby jejich posouzení bylo velmi snadné a vedlo k rychlému rozhodnutí.

Cenová nabídka na ofsetový a digitální tisk je on-line tendrována v tiskárnách po celé České republice. Zákazník tak dostane vždy jednu z nejlepších nabídek na trhu pro jakoukoliv tiskovinu a množství. Během několika vteřin tedy získá stejný výsledek, jako když sám pracně oslovuje více tiskáren a čeká na odpověď. Počet tiskáren zapojených do systému se bude dále navyšovat a tím se bude neustále prověřovat a zvýhodňovat i cenová nabídka. Jde a vždy půjde pouze o spolehlivé a již prověřené tiskárny, které garantují kvalitu a rychlost tisku!

Klienti během prvního měsíce nejvíce kalkulovali tiskoviny (50 %) a potisk textilu a strojní výšivky (28 %). Konkrétně šlo o potisk triček sítotiskem a tisk letáků. On-line kalkulátory můžete ihned vyzkoušet na http://www.inet­print.cz/on-line-kalkulace.

Vyspělé on-line technologie výrazně usnadní a zrychlí práci

Klienti moderní technologie vítají. Dokazuje to průměrná doba strávená na novém webu, která se prodloužila o 35 % ruku v ruce s nárůstem provedených úkonů a kalkulací. Procházejí daleko více druhů sortimentu než dříve a díky jednoduchosti on-line kalkulátorů porovnávají, byť jen na zkoušku, ceny pro větší počet produktů. Mimořádnou technickou vyspělost a inovativnost systému v on-line segmentu zákazníci pocítí i v komfortu při další práci se stránkami. Například jsou schopni za pomoci propracovaných filtrů se během jen několika vteřin zorientovat v celkové šíři nabídky (reklamní textil, papírové tašky, kalendáře, diáře a další).

Vyspělé technologie se ale samozřejmě snoubí se zodpovědným a profesionálním servisem pro klienty, bez kterého by byla nabídka poloviční. Důkazem je, kromě kalkulátorů, například Zákaznické centrum, které umožňuje sledovat průběh objednávek i poptávek on-line, včetně podrobné historie jednotlivých kroků. Podklady je možné uploadovat, kdykoliv se vracet ke všem kalkulacím a dále s nimi pracovat (tisknout, posílat e-mailem či stahovat v PDF). Veškeré úkony se provádí elektronicky, nicméně na telefonu jsou k dispozici zkušení poradci na telefonu. Jde o tým proškolených specialistů s dlouholetou praxí v oblasti polygrafie, kteří dokáží nejen fundovaně pomoci či poradit, ale hlavně vymyslet a doporučit vhodné řešení propagace podle specifických potřeb klienta. V případě, že klient nechce volat sám, může využít služby Zavoláme Vám. Stačí zadat konkrétní den a čas, kdy ho má poradce telefonicky kontaktovat.

Práci ulehčí i interaktivní ceníky, ze kterých lze kliknutím rovnou objednávat. Nabídka zboží je pestrá a široká, neboť je do systému zapojeno přes 75 prověřených výrobců z různých oborů. Díky tomu, že všechny produkty a služby jsou v systému podrobně popsané, získáváte veškeré informace o zboží na jednom místě a nemusíte ztrácet čas dalším vyhledáváním. Čas hraje pro vás i při zpracování a dodání zakázky. iNETPrint garantuje u více jak 90 % sortimentu výrobu zboží s potiskem do pěti až sedmi pracovních dnů od schválení korektur.

Poradenství, efektivní vyřízení poptávky s maximální časovou a finanční úsporou, spolehlivost, odbornost firmy a maximální orientaci na zákazníka to vše jsou atributy firmy iNETPrint, která se od roku 2005 plně specializuje na produkci prezentačních a propagačních materiálů. Spokojenost klientů dokládá, mimo jiné, i 45% průměrný meziroční nárůst obratu za posledních pět let a více jak 60 klientských referencí.

Přímé odkazy na jednotlivé služby 

Hlavní oblasti sortimentu firmy iNETPrint:

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).