Hlavní navigace

Integrovaná správa IT udrží celou vaši infrastrukturu v dokonalé kondici

Stačí několik minut a vaše IT bude opět fit. Komplexní správa je zajištěna dvěma nástroji -- servicedeskovým řešením založeným na doporučeních ITIL a nástrojem Operations pro správu a dohled nad IT z jediného místa.
5. 2. 2007

Sdílet

HP ServiceDesk Software pro SMB

Pro komplexní podporu řízení procesů v IT nabízí HP nástroj HP ServiceDesk pro SMB – řešení založené na mnohaleté zkušenosti v oblasti správy služeb (IT Service Management).

HP - PR článek

Jde o komplexní nástroj pro řízení IT a „ne-IT“ požadavků v prostředí malých a středních firem (SMB) na českém trhu. ServiceDesk pro SMB je připraven na řízení životního cyklu požadavků ve specifickém prostředí SMB. Nabízí šablony založené na více než desetileté zkušenosti společnosti HP se správou služeb. Tyto šablony zrychlují implementaci a zlepšují procesy díky využívání existujících průmyslových standardů, které tento software obsahuje. Navíc automaticky definují formuláře a pole v nich obsažená, pohledy na data, bezpečnostní role aj. tak, že lze začít okamžitě pracovat. Během implementace lze tyto šablony jednoduše modifikovat podle aktuálních potřeb organizace.

HP Operations Software pro SMB

Prostředek pro správu a sledování různorodé IT infrastruktury z jediného místa. Sledování je realizováno z pohledu poskytované podpory infrastruktury jednotlivým obchodním procesům SMB na českém trhu. Slouží k operační správě serverů (hardwaru, operačních systémů, middlewaru a aplikací). Systematicky sbírá data o stavu a funkcích systémů a na konzoli operátora zasílá zprávy o událostech, které by mohly znamenat ohrožení provozu. Volitelně jsou v systému konfigurovatelné alarmy a automatické korektivní procedury. Pomocí HP Smart Plug-Ins je možné detailně monitorovat provoz databázových serverů, adresářové služby, middleware apod. Toto řešení připravené konkrétně pro specifické potřeby SMB obsahuje nejčastěji používané Smart Plug-Ins.

Více o fIT
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).