Hlavní navigace

Jak lze sloučit více webových prezentací pod jeden účet?

Komerční sdělení
A ušetřit až 80% provozních nákladů na hosting? Řešením je multihosting, který za cenu jednoho běžného webhostingu nabízí možnost zřídit až 5 samostatných webů nebo aplikací.

Sdílet

I na českém trhu přibývá firem, které provozují více než jednu internetovou aplikaci nebo o spuštění další aplikace uvažují. Firmy provozují kromě standardní prezentace i eshopy, blogy, intranetové aplikace či diskuzní fóra.

Zvláště u menších firem a živnostníků, kteří nepodnikají v oblasti informačních technologií a ani nemají vlastní IT oddělení, nastává často problém jak prezentace spravovat. Malým firmám a živnostníkům často nezbývá než si pořídit více hostingových služeb od jednoho či více poskytovatelů. I přesto, že nejlevnější vhodné hostingové balíčky od kvalitních poskytovatelů stojí často kolem 100 Kč za měsíc, náklady rychle narůstají. Již při provozu 3 aplikací dosahují náklady často ceny 500 i více Kč měsíčně a jen tak si vyzkoušet nejnovější verze aplikací na správu webového obsahu jakými jsou třeba Wordpress, Joomla nebo Drupal kvůli vzrůstajícím nákladům nepřipadá v úvahu.

Řešením je „Multihosting“ od ACTIVE 24. O co se jedná? Multihosting je produkt, který umožní mít až 5 prezentací „pod jednou střechou“ za cenu jednoho hostingů, v tomto případě za 129 Kč/měsíc. 

Nejde přitom o žádné „nízkonákladové“ řešení, ale o plnohodnotný hosting pro až 5 naprosto oddělených domén s různými prezentacemi, databázemi, emaily a FTP přístupem pro správu. V přehledném uživatelském rozhraní můžete přitom určit, kolik diskového prostoru přidělíte jednotlivým službám. Celkově je k dispozici prostor 5 GB.

A protože ACTIVE 24 patří mezi naprostou technologickou špičku na českém trhu, nepřijdete ani o možnost využít moderních technologií jako jsou DKIM, IPv6, šifrované FTP nebo SSL zabezpečení. 

Navíc na multihostingovém balíčku HOME můžete velice rychle a jednoduše nainstalovat nejpopulárnější open source redakční systémy, a to doslova jedním kliknutím. Instalace WordPressu, Joomly, Drupalu nebo php BB nikdy nebyla jednodušší. Stačí jednou kliknout a dojde k automatické instalaci vybraného redakčního systému. Emailem je pak doručena zpráva s přístupovými údaji k administraci webových stránek. Poté se stačí přihlásit do administrace a začít vytvářet webové stránky, blog nebo diskuzní fórum.

Pokud se chcete dozvědět více o multighostingu a instalaci jedním kliknutím přečtěte si více nebo si rovnou objednejte multihosting, a to i v případě, že máte předplaceno u stávajícího poskytovatele ještě několik měsíců, protože ACTIVE 24 vám v takovém případě nabízí dvojnásobné období za stejnou cenu.

Více informací na www.active24.cz.