Hlavní navigace

Jak na svůj vlastní podcast a jak pro něj získat posluchače?

Na to odpoví Dan Tržil během klubového odpoledne WebTop100 na téma Podcasty v roce 2020.
8. 1. 2020

Sdílet

Rozmach audio podcastů byl jedním z nejvýraznějších marketingových trendů loňského roku v ČR. Rok 2020 přinese další příležitosti těm, kteří budou připraveni využít mluveného slova ke komunikaci své značky.

Proto 12. února nezmeškejte první klubové odpoledne WebTop100 v roce 2020. Vašim průvodcem se stane jeden z nejúspěšnějších tvůrců podcastů Dan Tržil, který firmám pomáhá využít audio obsah pro budování komunity, networking a získání nových zákazníků. Bude řeč o tom, v čem jsou podcasty unikátní, jaké jsou jejich trendy i jaké jsou jejich možnosti využití ve firemním kontextu a jak mohou pomoct v rozvoji vašeho podnikání.

Během workshopu se dozvíte:

  • Jak pomocí podcastů získat nové leady, klienty nebo zaměstnance
  • Jak vybudovat neotřelý interní komunikační kanál
  • Jak si získat důvěru publika a budovat základnu posluchačů
  • Jak využít boomu podcastu dříve než ostatní
  • Jaké existují formáty audio obsahu
  • Jak využívají podcasty společnosti ve střední Evropě i USA

Máme pro vás připravený i prostor na diskuzi, kde se můžete přednášejícího zeptat na cokoliv, co vás zajímá. V tomto čase máte možnost diskutovat nejen s Danem, ale i s ostatními účastníky. Myšlenky a poznatky tak pěkně utřídíte.

Dan Tržil se věnuje rozvoji audio podcastů v ČR již dlouhodobě. Produkuje úspěšné podcasty Proti Proudu a Na vlně podnikání, je autorem CzechCrunch Podcastu, webu ceskepodcasty.cz a nově také garantem soutěže WebTop100. Zároveň vyrábí podcasty pro klienty jako Red Bull, Česká spořitelna nebo Keboola a konzultačně se podílí na mnoha dalších podcastech v ČR a USA.

Pokud vás zkrátka zajímá, jak to s podcasty v ČR doopravdy je, co stojí za jejich oblíbeností nebo jaké jsou nastupující trendy, 12. února v Praze máte ideální příležitost vše zjistit. Kompletní program si můžete prohlédnout na internetových stránkách Klubu WebTop100. Organizátorem akce je agentura Sherpas, produkčně ji zajišťuje Internet Info.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).