Hlavní navigace

Jak se orientovat na trhu aplikací?

Podle čeho rozhodovat a jaké obchodní modely volit? Nabízet je on-line, nebo ke stažení? Vyvinout a prodávat přes iTunes App Store, Ovi Store, Android Market, Windows Skymarket? Nebo zkusit spolupráci s operátory? To vše se dozvíte na příštím COMMUNICATION WEDNESDAY 10.června.
2. 6. 2009

Sdílet

TUESDAY Business Network ve spolupráci s partnery uspořádá již za necelé dva týdny 10.června další z pravidelných setkání COMMUNICATION WEDNESDAY tentokrát na téma Store Your Applications – Prodávejte vaše aplikace na internetu, pro mobily a PC

Logo Communication Wednesday

Mezi vystupujícími se objeví: Petr Opletal (RIO Media), Pavel Petřek (Inmite), Jan Řežáb (Česká asociace mobilního marketingu), Michael Kirsch (mlyk consulting), Igor Šmerda (Nokia), Ivan Mikula (Seznam.cz).

Připravili jsme pro Vás novinku v programu setkání  – „What’s Hot on WEDNESDAY – Co se děje na trhu“. Jedná se o nový pravidelný formát na COMMUNICATION WEDNESDAY, prvních 15 minut věnujeme představení 3 nových projektů/apli­kací/služeb z telekomunikací, internetu nebo mobilního businessu.

Více podrobností o programu a registrace ZDE.

COMMUNICATION WEDNESDAY je nezávislá platforma pro networking lidí z telekomunikačního a mediálního businessu. COMMUNICATION WEDNESDAY je místem setkávání profesionálů spojených s broadbandovými a mobilními komunikacemi, službami, obsahem, aplikacemi a médii v České republice a střední Evropě.

Partneři Communication Wednesday
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).