Hlavní navigace

Jak překonat úskalí komunikace nejen ve státní správě

Komerční sdělení
Inspirujte se na konferenci PR Summit, kde také zazní, jak sladit kreativitu se strategií nebo jak na sportovní sponzoring i charitu.

Sdílet

Zajímá vás sportovní sponzoring? Krizová komunikace? Udržitelnost a ekologie? Neváhejte a zajistěte si místo v sále již dnes. Program letošní konference pod hlavičkou APRA (Asociace Public Relations Agentur) bude pěkně nabitý. Své si najdou senioři i méně zkušení PRisti.

Na PR Summitu vás čekají například tyto přednášky:

Marketér Jakub Horák poodhalí karty efektivní politické propagace a poradí, jak dosáhnout zvýšení volebních preferencí z 2,2 % na 10 %. Úskalí komunikace bezpečnostních institucí osvětlí Benedikt Vangeli z Ministerstva vnitra ČR.

PR komunikace ve státní správě je velké téma. Jejím problémům se bude věnovat bývalý mluvčí Vlády ČR Jan Osúch. Ukáže konkrétní tipy, kde by se obce i úřady měly inspirovat.

Sportovní sponzoring je na vzestupu. A není se čemu divit. V době, kdy jsme všichni přehlceni reklamními sděleními, nabízí sport něco mimořádně hodnotného – skutečné emoce. Jakým směrem se bude toto odvětví ubírat v následujících letech?  Prozradí Nikola Mráčková.

David Douša ve své případovce Běhej lesy! poradí, jak vybrat pro vaši značku ten správný sportovní sponzoring. O kreativitě a aktivaci fanoušků bude mluvit Petr Lešek v rámci akce Jizerská 50, oba z agentury Raul!.

Přemýšlíte občas, jak získat pozornost managementu a přesvědčit jej, že pro zachování dobrého jména svojí značky musí změnit část produktové strategie? S případovou studií multibankovní aplikace Richee přichází Irena Zatloukalová z agentury Fenek a ukáže, že řízení reputace produktu či značky začíná ještě před jeho launchem.

Udržitelnost a ekologie: Velká společenská změna? Zvedá se velká zelená vlna, lidem není jedno, co kupují, a mnoho společností se chce na této vlně svést. O tom, jak to funguje v byznysu, budou debatovat zástupci IKEA ČR, Steeblo, Otoč kelímek, Bez Obalu a Tesco.

Vše a mnoho dalšího zazní již 12. září na konferenci PR Summit v Grandior Hotel Prague Na Poříčí 42. Můžete se pohodlně zaregistrovat online.

Celý program PR Summitu najdete na stránkách společnosti Internet Info, která akci produkčně zajišťuje. Pořadatelem a garantem konference je Asociace Public Relations Agentur. Partnery konference jsou Audiolight service, Future Marketing a Monitora Media.  Mediálně ji podporují servery Marketing Journal a MediaGuru.cz, dále odborné časopisy Moderní obec a PRO obce a města. Produktovým partnerem je EasyEvent.