Hlavní navigace

Jak získat přízeň vaší cílovky ukáží spíkři konference Content First

Komerční sdělení
Lámete si hlavu nad tím, jaký obsah a formát bude zrovna v dnešní době nejlépe fungovat pro váš projekt? Inspiraci najdete na konferenci Content First.

Sdílet

Uslyšíte obsahové strategie a kampaně značek jako Gambrinus, Mc´Donald a těch nejlepších kreativních agentur – TRIAD Advertising, Obsahová agentura, LCG New Media, Saatchi & Saatchi Praha a řady dalších. Potkáte se s nimi v prostorách MAMA Shelter Prague na Content First 24. září, kde ukáží, že se stále vyplácí zkoušet nové cesty.

K nejatraktivnějším formátům stále patří videa. 

  • ProMcDonald’s připravili YouTube kanál o věcech, které ohledně hranolek a burgerů do teď nikoho nezajímaly. Najednou zajímají, přičemž to nejsou jen legrácky se spoustou views. Best practises a čísly se pochlubí Martin Pistulka z Follow Bubble.
  • Ať už jde o jakoukoliv komunikaci se zákazníkem, musí být ještě více personifikovaná než dřív. I personalizovaná videa dokáží přinášet lepší byznysové výsledky. Filip Koubek z Motionlabu vám ukáže principy jejich fungování, reálné kampaně a také výsledky.

Kam pro nápady a jak uchopit kreativu?

  • Ondřej Sitta ze Seznamu přinese názorné ukázky obsahu, který dokáže pohnout byznysem, aniž by zahrnoval chvalozpěv na klienta.
  • CopywriterkaMartina Vejvodová z Obsahové agentury vám předvede, jak implementujete do vytvářeného obsahu prvky jako esence značky a archetypy. Čeká vás jednoduchý postup, který si snadno vykradete pro vlastní použití.
  • Těšit se můžete i na kreativní ředitelku kulturního magazínu Page knihkupectví Luxor Barbaru Nesvadbovou. Dá nahlédnout do specifického prostředí, kde se literatura prolíná s novinařinou a přitom pomáhá prodeji.

 

Dále uslyšíte případovky a tipy ze světa sociálních sítí, o jedinečnosti vertikálního obsahu a na vše se očima legislativy podívá Andrea PavelcováeLegal.  

Přijďte se inspirovat jak lépe ovládnout svůj obsah na konferenci Content First. Těšíme se na vás 24. září 2020 v 9:00 v prostorách MAMA Shelter Prague, Veletržní 1502/20, Praha 7 na. Na akci se můžete zaregistrovat na stránkách organizátora TUESDAY Business Network.

Konferenci podporují společnosti LCG New Media a Dobrý web, mediálně odborné weby Marketing Journal a MediaGuru.cz, produktově pak EasyEvent. Produkci zajišťuje vydavatelství Internet Info.